4 tipy na dokonalý podzimní odpočinek

Jsou dva tábory lidí, jedni podzim nesnáší a vidí v něm jen lezavé počasí a druzí ho milují, užívají si barevného listí a a vše, co podzim nabízí. Ať patříte do prvního, nebo druhého tábora, jedno máte určitě společné a tím jsou chvíle strávené ve wellnessu a odpočinkem.

Kdy jindy si dopřát masáže, bazén, vířivku, saunu a všechen ten relax, který k tomu patří, než právě na podzim. Pro všechny, kteří chtějí dokonale vypnout a dopřát si zasloužený odpočinek tu máme 4 tipy na skvělý relax.

 

Pivo a odpočinek

Tato kombinace nadchne především milovníky piva. Oddejte se kouzlu pivní lázně se vším všudy! Užijte si koupel v perličkové pivní lázni, relaxaci na vyhřívané lóži a uvolňující relaxační masáž. V bublinkové vaně se nahřejete, uvolníte tělo i mysl,” říká Nikolaj Kolesník zakladatel Stip.cz

Vybrat si můžete ze dvou zážitků:
1. Pivní koupel s neomezenou konzumací piva

2. Pivní lázeň v centru Prahy

 

Odpočinek v Mariánských Lázní
Nechte odpočinout tělo i mysl a vydejte se na léčebný pobyt do Mariánských lázní. Léčebný pobyt v Mariánských lázních pro dva je připraven přesně tak, abyste si dokonale odpočinuli a zregenerovali nejen po stránce fyzické, ale i té duševní.

Pobyt trvá pět dní a pět nocí s tím, že snídaně i polopenze jsou samozřejmě v ceně. Dále budete moci využít volného vstupu do vyhřívaného bazénu a wi-fi ve vašem dvoulůžkovém pokoji zdarma.
Z účinných léčebných procedur vám doporučujeme například koupel perličkovou, aroma nebo uhličitou. Dále také klasickou masáží pro uvolnění svalů, nebo reflexní nožní masáží. Pro rozšíření cév a zlepšení prokrvení můžete podstoupit suchou plynovou lázeň, klouby prohřejete a zregenerujete parafínovým zábalem.

Masáže!
Není nic lepšího, než když vám masér uvolní napjaté svalstvo a zabí vás tak nadbytečněho stresu. Vybrat si u nás můžete ze 4 variant:
1. Těhotenská masáž
2. Aromaterapeutická masáž
3. Relaxační masáž
4. Masáž pro odstranění svalové bolesti

Luxusní víkend pro dva
Odpočívat můžete buď sami, nebo se svou drahou polovičkou. Užijte si luxusní víkendový pobyt pro dva ve Spa hotelu Antonie Frýdlant.
Rezervujte si svůj víkendový pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém Spa hotelu Antonie ve Frýdlantu a dopřejte si náležitou dávku odpočinku a blahobytu. Dva dny a dvě noci v luxusních pokojích skvěle vybaveného hotelu v severních Čechách. Užijte si neomezený vstup do Wellness&Spa zóny, kde můžete nechat své tělo odpočinout ve vířivce, využít vnitřního bazénu, finské či infra sauny, nebo venkovního biotopu. Pokud nechcete o víkendu jen lenošit, jistě oceníte neomezený přístup do Sport zóny. K dispozici je fitness vybavení, tenis, badminton, squash. Nudou trpět rozhodně nebudete.

 

 

Pokud byste raději zvolili jinou formu odpočinku, podívejte se na naše stránky www.stips.cz.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top