6 důvodů, proč si pořídit vlastní fotokalendář od HappyFota

Proč by vám měl na stěně viset kalendář s cizími fotografiemi, když se celý rok můžete dívat na ty svoje rodinné? Věděli jste, že si takový kalendář můžete snadno a rychle vytvořit a objednat u HappyFota? My vám přinášíme šest dobrých důvodů, proč to udělat.

1. Originalita

Nikdo jiný tenhle váš kalendář mít zaručeně nebude, protože do něj použijete fotky z vašeho vlastního archivu. Můžete naskenovat nějaké starší, nebo jednoduše vybrat z těch, které máte uložené v počítači nebo v mobilu.

2. Mnoho formátů

Podívejte se na www.happyfoto.cz a vyberte si z mnoha velikostí a formátů. Můžete mít malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec, a dokonce i stolní, roční či plánovací.

3. Papír či fotopapír

Kalendář si u HappyFota můžete nechat vytisknout na kvalitní papír, nebo vyvolat tradiční chemickou cestou na fotopapír. Kalendář na fotopapíru se jmenuje deLuxe, a protože jsou jeho stránky opatřeny ochrannou vrstvou, nehrozí, že by na nich ulpívaly otisky prstů.

4. Leden je jeden, ale nemusí být první

Kalendář od HappyFota nemusí začínat lednem, ale jakýmkoli měsícem. Třeba je pro vás důležitější jiný měsíc v roce. Nebo si ho prostě budete chtít vytvořit v říjnu, tak proč čekat do ledna, abyste mohli otočit na první stránku!?

5. Snadnost a rychlost

Že nejste zrovna technický ani kreativní typ? Nebojte se, u HappyFota si zvládne připravit a objednat kalendář i osmileté dítě. Můžete si zvolit tři cesty, jak na to: online na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE. A jak dlouho na něj budete čekat? Ve fotolaboratoři HappyFota ho vyrobí už za tři pracovní dny, pak už záleží jen na pošťákovi, jak rychle vám ho doručí.

6. Nikam nemusíte

Kalendář od HappyFota si navrhnete ve svém počítači či mobilním telefonu, objednáte online a pak vám ho domů přinese pošťák. Nemusíte tedy do drogerie ani na žádné jiné sběrné místo.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top