Akce na míru

Chystáte se připravovat rodinnou oslavu? Čeká Vás svatební den a nevíte si rady s jeho organizací? Rádi by jste připravili svým kolegům firemní večírek či teambuilding  a potřebujete podat pomocnou ruku při jeho realizaci? Pokud ano, rádi Vám pomůžeme a nabídneme své služby. Akce na míru jsou totiž naší doménou a parketou.

Naše firma pořádá rodinné oslavy, kompletní svatební servis, sportovní akce, konference, teambulding, či firemní večírky. Všechny tyto akce na míru probíhají vždy podle vašich představ a požadavků. Pokud si s nějakou organizační záležitostí nevíte rady, velmi rádi a ochotně Vám poradíme a snažíme se Vás nasměrovat tou správnou cestou ke spokojenosti všech.

Rodinné oslavy:

Tyto oslavy se týkají povětšinou výročí, narozenin, křtin, promocí či jiných významných jubileí. Nabízíme Vám zajištění občerstvení, uměleckého programu a vystoupení, pozvánek, fotografií a videodokumentace či dekorací.

Svatby:

Jistě se shodneme na tom, že svatba je nezapomenutelným okamžikem v lidské životě. Proto Vám nabízíme zajištění hostiny, květin, svatebního fota a videa, dopravy, kosmetických a kadeřnických služeb, zajištění šatů i prstýnků.

Sportovní akce:
V této sekci se věnujeme například zajištění dětských sportovních dnů, firemních turnajů a dalších akcí. Postaráme se o místo konání, občerstvení, fotografování a videodokumentaci, ubytování, tiskařské práce a pozvánky, trofeje a poháry.

Konference:
V tomto odvětví se může jednat o semináře, konference, přednášky a školení všeho druhu. Postaráme se o pozvánky, technickou stránku věci, tisk,  občerstvení a výzdobu, registraci uchazečů či překladatele u mezinárodních akcí.

Teambuilding:
Tato aktivita je v poslední době velmi oblíbenou a vyhledávanou. Není divu, protože slouží jak k odreagování členů firmy, tak i  ke stmelování a přibližování jednoho k druhému. Zajišťujeme týmové oblečení, aktivity venku i uvnitř budov, občerstvení, ubytování, foto a video.

Firemní večírky:
Velmi oblíbené firemní večírky jsou příjemné jak pro vedoucí pracovníky, zaměstnance a členy týmu, tak i pro partnery a spolupracovníky. Také v tomto odvětví Vám zajistíme místo konání, občerstvení, pozvánky, dopravu, foto a videodokumentaci.

Vyjádření klietů:

Marie, 50 let, rodinná oslava:
S firmou Team Events Agency jsem pořádala oslavu svého jubilejního výročí narozenin. Byla jsem mile překvapena přístupem, časovým rozmezím i konečnou cenou. Ochotně mi poradili s občerstvením, navrhli pozvánky, vyzdobili místo konání a starali se o nás naprosto skvěle a profesionálně. Mohu jedině doporučit!

Jana, 26 let, svatba:
V loni v létě jsem měla svatbu a protože jsem tápala při její přípravě, požádala jsem o pomoc firmu Team Events Agency. Společně jsme vybrali barvu a styl, do kterého jsme nakonec naši svatbu ladili. Zajisti nám hudbu, svatební tabuli i večerní raut, prstýnky, šaty, fotografie, svatební video i rozvoz svatebních hostů, včetně tisku svatebního oznámení. Takto si zajištění akce na míru skutečně představuji. Splnili všechny mé přání a požadavky a vždy mi ochotně poradili, když jsem tápala. Díky této agentuře se stala naše svatba opravdu nezapomenutelnou a to nejen pro nás.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top