Autoinzerce Autopes.cz – pes přítel člověka

Co říkáte vy a Vaši známý na současné internetové autoinzerce? Našli jste si už tu svoji oblíbenou. Nebo stále ještě hledáte? Seznámím Vás s autoinzercí Autopes.cz.

Momentálně v roli kupujícího

Vybírat můžete nejen podle značky a ceny, ale podle řady dalších parametrů, jako je typ paliva, karosérie či převodovky, podle barvy, síly motoru, roku výroby a najetých kilometrů. Můžete si určit i další technické detaily, jako třeba jaký má míz vámi vysněné auto počet airbagů, má-li mít ABS, tempomat, klimatizaci, elektrická okna atd. Zvolit si můžete taky, zda auto prodává první majitel, zda má či nemá servisní knížku, případně, jestli je možné uplatnit odpočet DPH. V neposlední řadě je zde možnost sjednat k Vámi vybranému vozu povinné ručení.

Z pohledu prodávajícího

Inzerent zase může využít takzvané topování, což posouvá inzerát výše v seznamu nabízených modelů. Tato doplňková služba se hradí a stojí 50 korun a hradí se buď prémiovou SMS nebo online platbou.

Na rozdíl od některých jiných internetových platforem, Autopes není anonymní, na webu jsou uvedeny kontaktní údaje provozovatele, včetně telefonního čísla. Jako doplňkovou službu jakk jsem již zmiňovala na začátku nabízí sjednání povinného ručení.

Pokud nechcete mít pocit, že jste to s prodejem či nákupem auta či sjednáním povinného ručení pěkně vymňoukli, spolehněte se na Autopsa.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top