Bez kabelky nemůžete žít!

Módní doplněk, bez kterého se neobejdete, nekonečný prostor pro věci, které musíte mít nonstop u sebe, ten nejúžasnější vynález jménem kabelka! Malá, střední, velká, oblá, hranatá, oválná, šedá, černá, růžová – výběr je plných nekonečných tvarů a barev, jakou tedy vybrat?

Mějte v zásobě kabelku pro různé příležitosti

Věřte mi – není nad to mít alespoň 3 základní typy kabelek. Na párty, svatbu nebo do divadla se hodí malá a elegantní kabelka, do které schováte jen to nejnutnější. Na běžné nošení si vyberte kabelku dle vašeho vkusu, velikostně zvolte pak podle toho, kolik velice důležitých věcí musíte u sebe pořád nosit. A pak samozřejmě ke sportovnímu outfitu je ideální sportovní typ kabelky.

A jaký barevný trend je letos na podzim?

Věrná klasika v podobě černé kabelky bude vždy in, proto se nemusíte obávat vyndat váš starší model ze skříně. Navíc díky univerzální černé barvě nemusíte měnit šatník, černá bude ladit k veškerému vašemu oblečení. Určitě se letos neobejdete bez kabelek s barvou přirozené béžové, hříšné bordó a tajuplné šedé. Pokud máte rády všechny tyto barvy, není problém – vyberte si kabelku, na které je kombinace všech těchto barev. Také nešáhnete vedle, když si pořídíte kousek s typicky podzimní hnědou, slunečnou žlutou nebo nevinnou světle růžovou. Na párty oslníte kabelkou ve stylu disca – čím více barev, třpytek a vzorů, tím lépe.

Jaký materiál frčí?

Jednoduše šáhněte po tom, co se vám líbí. Trendy je jakýkoli materiál, nicméně určitě zabodujete s luxusní kůží, ta nezklame nikdy. Moderní je také semiš v indiánském stylu, tedy dozdobený třásněmi. Zvláště v zimě doladíte look chlupatou kabelkou nebo kabelkou s luxusně vypadajícím kožíškem. Absolutním hitem podzimu je pak patchworková kabelka, která je vyrobena sešitím z více kusů různých vzorů látky.

Co velikost a tvar?

Menší kabelky jsou pasé, podzim fandí velikosti, pořiďte si tedy do své výbavy shopping bag – kabelku, která vás svým prostorným obsahem okouzlí. Nevyzpytatelné podzimní počasí vás nenachytá nepřipravené, jelikož v této kabelce budete mít vždy po ruce deštník. Čekání na autobus či dlouhá cesta pro vás nebude nepříjemná, do tašky se vám vleze svačina i nápoj a nemusíte mít tak dalších 5 tašek. Tvar kabelky je pak jen otázkou vašeho vkusu, vysoký obdélník, klasický obdélník, styl vaku, kabelka nahoře rozšířená – jednoduše s žádným tvarem nesáhnete vedle!

 

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top