Bílé zuby – krásné zuby!

Většina z nás už viděla nějaký americký film, seriál či pořad. Téměř každý, kdo v nich působí, má nádherně bílé zuby. Taky si říkáte jak je to možné, že jsou tak dokonalé? To, že by to bylo obyčejnou péčí čily jak nás učili zubaři od malička, dvakrát denně čistit ráno a večer, je takřka nemožné.

Pokud o krásném chrupu také toužíte je nutné vyhledat nějakou nadstandardní péči. Většinou vyhledáváme péči, kterou si můžeme poskytnout v klidu z domova. Snad každý z nás již ví o gelu na bělení zubů. Je rychle a snadno nanesitelný a výsledky se dostavují poměrně brzy.

Bělení zubů doma je výhodné pro ty, kteří nemají rádi prostředí dentistů. Je zcela pochopitelné, že doma nebudete muset mít strach z nějakých zákroků zubaře. Domácí bělení zubů je také pohodlnější a přesto efektivní. Zuby vydrží bílé po dobu 7- 12 měsíců. Navíc posiluje zubní sklovinu díky obsahu fluoridu. Tuto formu bělené podporují i vybraní tuzemští dentisti.

Bělící gel se vyrábí s příchutí melounu. Většina lidí se pro tuto formu bělení zubů rozdhodne: zcela bez peroxidu, poskytuje rychlé výsledky, rozdíl už po prvním ošetření.

Když už se k bělení odhodláte a máte rovné zuby, popřípadě podstoupíte rovnání zubů, je pro Vás určitě důležité si o zuby pečovat a nenechat si je zničit ničím. Pokud tedy trpíte na bruxismus – skřípání zubů ve dne či ve spánku, je dobré si pořídit zubní dlahu, která Vám pomůže tomu zabránit a tento zlozvyk Vás může i odnaučit. SleepRight je zubní dlaha, která splňuje všechny zdravotní normy. Vyrábí se v USA. Výrobek je doporučován britskou asociací zubních lékařů. Pro extrémní bruxismus je dobré pořídit zesílenou dlahu SleepRight.

Pokud s něčím potřebujete poradit neváhejte a zavolejte na zákaznickou podporu, která je pro Vás k dispozici od 9:00 do 17:00.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top