Brazilský keratin si zamilujete

My ženy každé ráno dodržujeme určité rituály, do kterých samozřejmě spadá i péče o vlasy. Žádná z nás si nedovolí vyjít „mezi lidi“ aniž by si upravila účes do požadované podoby. A pak se stačí modlit, aby zrovna nezačalo pršet, protože zkrepatěné vlasy nepotěší žádnou majitelku načesané hřívy. A co si budeme povídat, zmoklé, vlhké vlasy vypadají spíš jako chemlon. A vniveč přijde i čas strávený s žehličkou na vlasy u zrcadla.

Dejte vašim krepatým vlasům jednou provždy sbohem! Vlasová specialistka Mgr. Renata Kubicová ze společnosti BK BEAUTY KERATIN s.r.o. má pro vás řešení.

V první řadě je nutná změna vlasové kosmetiky. Vybírejte takovou, která vlasy především hydratuje. Paradoxně krepatícím vlasům chybí vláha. Vyživujte vlasy již při samotném mytí. Ideální je zakoupit šampon i kondicionér od stejného výrobce i ze stejné řady. A v čem tkví kouzlo brazilského keratinu?

Mgr. Renata Kubicová vysvětluje: „V přípravcích BK najdete jedinečné složení – přírodní složky a přírodní keratin, který mají velký vliv na vlasovou regeneraci. Jsou bez SLS a SLES, silikonů a ropných produktů. Jemné a nedráždivé koncentráty jsou rostlinného původu.“

Používání vlasových přípravků s brazilským keratinem se projeví už po dvou týdnech pravidelného užívání. Avšak za předpokladu, že zvolíte správný produkt vzhledem k typu vlasů. Pro 100% efekt, je nutné číst návod na daném přípravku. Produkty s brazilským keratinem se ředí. „Bez ředění bychom nedosáhli co nejšetrnějšího mytí vlasů, dostatečné pěnivosti přípravku a zbytečně bychom dráždili pokožku hlavy,“ zdůvodňuje Mgr. Renata Kubicová.

Šamponem pomůžete vlasům od nečistot. Poté naneste kondicionér, který usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům potřebnou výživu. Nezapomeňte také na oleje, séra, elixíry, masky, protože ty dodají vaší kštici nejen výživu, ale i lesk, odolnost atd. Mají vyšší koncentraci účinných látek než kondicionéry.

Podle vlasové specialistky jsou nejúčinnější bezoplachové produkty, neboť působí svými účinky až do dalšího umytí vlasů.

„Velkou chybou bývá nanášení zmíněných přípravků až ke kořínkům. U nich jsou vlasy nejzdravější, proto je kontraproduktivní nanášet brazilkeratin až k nim. Vlasy se tak pak mnohem rychleji mastí. A zdravé vlasy regenerační látky málo vstřebávají, takže jsou tam zbytečné,“ objasňuje Mgr. Renata Kubicová.

Dodává, že si v jejich široké nabídce různých produktů vyberou i muži. I pro ně je brazilský keratin vhodný. Při výběru koukejte na to, aby vybraný produkt byl složením ideální pro váš problém. Například pro zničené vlasy barvením nebo trvalou sáhněte po produktech s příměsí olejů, jako je třeba program Argan nebo oleje samotné.

Není vám jedno, v jakém stavu jsou vaše vlasy? Brazilský keratin společnosti BK BEAUTY KERATIN s. r. o. je jasnou trefou do černého!

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top