Bydlení v Praze dostává nový rozměr

Pokud chcete bydlet spokojeně, musíte nad volbou místa vašeho bydliště přemýšlet. Vyhovovat by vám měla nejen lokalita, ale i její možnosti. Přemýšlet musíte nad celou řadou faktorů – zajímat by vás měla občanská vybavenost, dopravní dostupnost, možnosti kulturního či sportovního vyžití a řada dalších. Rozhodující je samozřejmě podoba bytu nebo domu. Velmi dobrou volbou je právě bydlení v Praze, které díky novým projektům developerských společností dostává nový rozměr. Jak může vypadat i vaše bydlení?

I Praha nabízí bydlení ve spojení s přírodou

V Praze vzniká celá řada nových projektů, v rámci kterých se developeři snaží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Mezi velice populární patří projekt Malý háj. V rámci tohoto projektu vznikají nové rodinné domy Praha. Domy se nacházejí v populární lokalitě Prahy 10 – Štěrboholech, takže jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Domy mají moderně řešený interiér o velikosti 4+kk a ke každému domku patří garáž a samozřejmě vlastní zahrada. Okolí vybízí ke sportovním aktivitám a lokalita se může pochlubit i plnou občanskou vybaveností a dobrou dopravní obslužností.

Harfa Park V nabízí bydlení v moderním duchu

Velice zajímavým projektem jsou i byty Harfa Park, které se nachází v atraktivní lokalitě Praha 9 – Nové Vysočany (více o lokalitě se můžete dozvědět zde). Projekt Harfa Park je zajímavý svým provedením – nabízí moderní bydlení v bytech různých velikostí ve vysoce moderních bytových domech. Byty jsou ideální pro milovníky městského života i pro ty, kdo preferují spojení s přírodou. V okolí se totiž nachází krásná příroda.

 

Nevyplácí se na nic čekat

O bydlení v nových projektech, které se na území Prahy realizují, je obecně velký zájem. Dokazuje to například projekt byty Barrandov. Byty v rámci tohoto projetu byly vyprodány téměř bleskově pro jejich nabídnutí. Pokud tedy hledáte moderní bydlení v Praze, na nic nečekejte a sledujte nabídky. Platí, že kdo dřív přijde, ten může bydlet lépe!

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top