Čištění koberců a čalounění

Čištění koberců

Zvažujete už delší dobu čištění Vaší sedací soupravy, oblíbeného křesla či hloubkové ošetření Vašeho koberce? Tyto uklízecí akce nepatří právě k těm oblíbeným, na které by jsme se „vrhali“ s radostí a chutí. A proto Vám při těchto domácích povinnostech rádi pomůžeme a přiložíme ruku k dílu.

Čištění čalounění představuje nejen viditelný efekt jako takový, ale ošetřené věci se také zbaví velké řady škůdců a alergenů, které škodí našemu zdraví a celému ovzduší v našem bytě či domě. Jak již bylo řečeno vyčistit si můžete nechat nejrůznější druhy koberců a předložek, čalounění pohovek, sedacích souprav, křesel či židlí. Dále čistíme také matrace a v neposlední řadě lze ošetřit a vyčistit také interiér Vašeho vozu.
Čištění provádí proškolený a zkušený personál a to profesionální technikou známé značky Kärchen, které pracují na bázi extrakční mokré cesty. Výsledkem je vysoká účinnost čištění, která je při tom velmi šetrná ke tkaninám i vláknům koberců.

Pokud si chcete čištění zajistit sami, můžete si čistící stroj Kärchen vypůjčit.  Jeho ovládání je velmi jednoduché, stejně jako samotná manipulace s ním. Samozřejmostí je instruktáž, jak s přístrojem zacházet. Ke stroji si můžete zapůjčit také nádstavec na podlahy a to zcela zdarma.

Více informací a ceník naleznete na www.hb-group.cz

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top