Dámy, nevíte jaké zvolit spodní prádlo? Poradíme Vám!

„Spodní prádlo je základním lidským právem!“ Tato legendární věta zazněla v jednom velmi populárním americkém filmu. A jelikož se tento článek týká právě vhodného a dobře padnoucího spodního prádla, nešel začít trefněji a výstižněji.

A to především právě proto, že se jedná o výrok, který je postavený na čisté pravdě, ikdyž s lehkou nadsázkou. Vybrat totiž správně luxusní dámské spodní prádlo, je pro mnoho žen stále velkou neznámou. U pánů se samozřejmě dají zamhouřit obě oči, ale pokud si nakupuje špatné velikosti a střihy sama majitelka, jde opravdu o problém. Když pomineme estetické hledisko a s ním související i sebevědomí a vystupování ženy, je zde také mnoho zdravotních rizik. Za všechny můžeme jmenovat alespoň otlaky, odřeniny a samozřejmě také bolesti páteře a následně i hlavy, které mohou končit až nepříjemnou migrénou.

Jak tedy vybrat dobře padnoucí podprsenku? Neměla by vás nikde tlačit, škrtit nebo se zařezávat a za její obvod byste měla pohodlně dát dva prsty. Košíčky by nám měli pevně obepínat ňadra, která z nich nikde nepřetékají, a to ani tehdy, když zvedneme ruce nad hlavu nebo se předkloníme. Pokud si nejste svým výběrem stoprocentně jistá a váháte, je nejlepší se poradit s fundovanou obsluhou, která má své prádlo skutečně takříkajíc v oku a řekne vám svůj nestranný názor. Všechny tyto parametry neznamenají, že bychom měli za prádlo utrácet hotové jmění. Vždyť i levné podprsenky nám mohou skvěle posloužit a samozřejmě také dobře vypadat. A že je opravdu z čeho vybírat. Na trhu je velké množství střihů, barev i materiálů.

Výběr kalhotek už většině žen nečiní takový problém jako podprsenky. Odhaduje se u nich totiž lépe velikost i pohodlnost. Kromě klasických kalhotek jsou nejen v poslední době, ale již delší dobu velmi oblíbená a vyhledávaná dámská tanga. Ty můžeme ještě rozlišit na klasická a brazilská. Brazilská tanga se liší od klasických tím, že představují jakýsi kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangami. Kombinují v sobě totiž klasický střih, který je velmi pohodlný a atraktivní vzhled.

Nezapomeňte tedy ve svém výběru dbát na pohodlí i vzhled. Vždyť kvalitní spodní prádlo, dokáže s tělem i sebevědomím naprosté zázraky!

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top