Dětské letní tábory

Jelikož se nám pomalu ale jistě začínají blížit letní měsíce, začíná být opět aktuální to, kam letos vyrazit na dovolenou. Tuto otázku jistě řeší téměř každý z nás. Vedle dovolených se také začínají probouzet nabídky na letní tábory, které ocení děti všech věkových kategorií.

Letní tábor v sobě skrývá nová dobrodružství, možnost navázání nových kamarádství a spoustu dalších neopakovatelných zážitků.  Jelikož jsou právě letní tábory stále aktuální a těší se velké oblibě, bývá také jejich nabídka zastoupena ve skutečně široké škále. V současné době nemusíte vybírat tábor jen podle věku svého dítěte, ale též podle jeho specifických zájmů a dovedností. Vedle klasických táborů můžete využít například táborů adrenalinových, pro teenagery, speciálních, tanečních, jazykových, pouze pro dívky či tzv. snadných.

Právě snadné tábory jsou určeny především pro ty, kdo na letním táboře nikdy nebyli a neví, co od něj mají očekávat nebo pro menší děti. Speciální tábory zase nabízí například kurzy angličtiny, herectví, jízdu na koni, cyklo či zdokonalení se ve výtvarném umění. Novinkou jsou také speciální tábory nazvané „za trest“. Nemusíte se však ničeho děsit, Vaše dítko zde žádnou újmou trpět nebude. Těmito pobyty se myslí ty, kde se Vaše dítě připraví na návrat do školy a lehkou formou si zde procvičí základní znalosti českého jazyka či matematiky.

Letní tábory probíhá buď v krásných místech České republiky nebo je možné jej zaplatit také v zahraničí u moře a to ve Španělsku, Chorvatsku či v Itálii. Možné je také své dítě na táboře doprovázet a to ve speciálních táborech pro rodiče a děti, anebo na ryze pánské jízdě s paintballovým programem.

Největším organizátorem letních dětských táborů je v České republice Cestovní kancelář Topinka, s.r.o., která pořádá dětské tábory již 22 let. Pestrou nabídku této specializované dětské cestovky najdete na webové adrese: www.tabory.cz.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top