Fascinující svět zvířat

Svět zvířat

Nový kabát pro internetový portál zabývající se chovatelstvím a zvířaty.

Portál fascinující svět zvířat dostal v únoru nový kabát a přináší vám i nadále mnoho informací ze světa zvířat. Přečíst si můžete nejen o novinkách na trhu pro domácí mazlíčky, ale také jak nejlépe a správně chovat jednotlivé druhy zvířat. Dočtete se jak udělat ideální podmínky například pro anolise nebo chameleóna. Můžete zjistit jak správně chovat netradiční zvíře jako je axolotl nebo jakou povahu má vaše oblíbené plemeno psa nebo kočky. Pokud si plánujete pořídit nějakého mazlíčka, je pro vás svět zvířat tím pravým. Dočtete se základní informace o zvířátku a také se dozvíte, jaké základní věci bude potřebovat. Také zjistíte, jestli se pro vás opravdu hodí, jestli není moc aktivní nebo vyžaduje naopak klid a spokojí se pouze se sledováním z větší dálky.

Pokud jste dlouholetými chovateli, můžete pomocí nás prezentovat své zkušenosti s chovem a přiblížit tak ostatním vaše plemeno nebo mazlíčka, rozšířit jeho chov a okruh jeho obdivovatelů. Stačí se s námi spojit a podrobnosti již probereme. Budeme rádi, když se budete podílet na informovanosti okolí společně s námi. Přece jen dlouholetý chovatel zná zvířátko mnohem lépe než kdokoli jiný.

Portál vám také pomůže v případě, že máte nějaký problém s vašim mazlíčkem ať už zdravotní nebo výchovný, popřípadě si jen nevíte rady, jak nejlépe vybudovat ohrádku pro morčátko nebo kde sehnat nejlepší jedince daného druhů. Odpovědi na vaši otázku vám poskytne nejen náš portál, ale do diskuze se může zapojit i široká veřejnost, tudíž získáte i širší pohled na daný problém. Pokud však chcete znát rychlou odpověď na váš dotaz nebo jedná se o kritickou situaci, pak nepište na weby, ale zavolejte nejbližšímu veterináři.

Svým čtenářům také nabízíme možnost inzerovat odchovy a najít tak pro ně ten správný a milující domov. Ke každému inzerátu je možnost připojení barevné fotografie, takže kupující si může nového člena rodiny řádně prohlédnout. Vždyť fotka řekne mnohem více než dvacet titulů z výstav. Láska na první pohled existuje a ve zvířecím světě to platí dvojnásob.

Fascinující portál svět zvířat vám také přináší kalendář akcí týkající se zvířat. Snažíme se, aby nám neunikla žádná důležitá zvířecí akce. Pokud vám nějaká akce bude chybět nebo víte o něčem, co by zajímalo další chovatele. Napište nám a vaši akci rádi přidáme do seznamu.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top