Garra rufa pro krásu i pro zdraví

Dnešní době je uspěchaná a pro člověka velice náročná, a to se samozřejmě projevuje negativním způsobem jak na duši, tak často i na pokožce. Speciální terapie rybek Garra rufa může pomoci jak ztrápené duši, tak i při potížích s kůží.

 

Příjemná záležitost

Rybky Garra rufa jsou speciální v tom, že dokáží odstraňovat staré a poškozené vrstvy kůže. To nejenže vede k výraznému zkrášlení pokožky, ale také k jejímu hojení. I proto tuto terapii hojně využívají i klienti s lupenkou či ekzémy. Rybky při konzumaci starých vrstev kůže zároveň vypouštějí speciální enzymy, které fungují jako dezinfekce. Jedná se navíc o velice příjemný proces, u kterého se člověk dokonale uvolní.

Vybavení

Vzhledem k tomu, že Garra rufa potřebují mít teplou a čistou vodu, není příliš efektivní je chovat v klasických typech akvárií. Mnohem lepší je pořídit si nebo si půjčit dermaQuarium, které obsahuje všechny potřebné prvky k tomu, aby bylo možné rybkám zajistit pro ně dokonalé prostředí. A to bez zbytečné námahy. Součástí dermaQuaria je multifázový filtr, který se stará o to, aby se voda filtrovala vždy po sedmi minutách. O likvidaci nebezpečných organizmů se stará vysoce účinný UV-C systém, který dokáže úspěšně zlikvidovat v podstatě všechny choroboplodné zárodky, které se mohou ve vodě vyskytovat. Díky tomu jsou chráněny nejen rybky, ale také i samotný klient.

Možnost pronájmu

DermaQuarium je pro chov Garra rufa ideálním zařízením, které však nepatří mezi nejlevnější. I proto existuje možnost si tento typ akvária za výhodnou cenu pronajmout. Součástí pronájmu je i zaškolení, instalace a samozřejmě také servis. Navíc pronájemce získá výhodnou slevu na zakoupení rybek. V případě spokojenosti pak není problém si dermaQuarium dodatečně koupit. Taková nabídka platí jako pro firmy, tak i pro soukromé osoby.,

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top