Hloubkové čištění zbaví koberce všech nečistot

Pokud si chcete dopřát dokonalou čistotu Vašich koberců, pak je nutné doplnit běžnou údržbu o hloubkové čištění koberců mokrou metodou. Jedině tento osvědčený pracovní postup zajistí dokonalé vyčištění Vašeho koberce, jelikož usazené nečistoty se vrství podél kobercových vlasů a spodní vrstvy běžným vysáváním či klepáním neodstraníte.

{openxad 1}

Hloubkové čištění spočívá ve vhánění čisticího prostředku do struktury koberce pod vysokým tlakem a v následném odsátí směsi nečistot a čistícího přípravku do sběrné nádoby čistícího stroje. Tato aplikace zajistí kompletní odstranění prachu, mastnoty, roztočů, celé řady alergenů a dalších nečistot. Pokud si chcete dopřát dokonale čisté koberce, pak oslovte profesionální firmu, která právě hloubková čištění koberců provádí. Tento pracovní postup je velmi účinný i pro čištění čalouněného vybavení. Odborné čištění koberců a čalounění provádí i společnost Čištění koberců Praha, která využívá profesionálních a spolehlivých čistících strojů osvědčené značky Kärcher.

Profesionální stroje a špičkové čisticí prostředky

Tyto profesionální stroje mají potřebný výkon pro dokonalé vyčištění Vašich koberců. Čistící technika Kärcher zajistí důkladné odstranění veškerých nečistot z Vašeho koberce. Ani nejodolnější skvrny neodolají této důkladné péči. Pracovní stroje jsou opatřeny různými hubicemi a nástavci, díky kterým se dají vhodně vyčistit i hůře dostupná místa. Pro dosažení maximálního účinku extrakčního čištění je nutné používat osvědčené a kvalitní přípravky. Společnost Čištění koberců Praha používá značková čistidla od firem Karcher a Crystal Cleaner. Po tomto ošetření je nutné veškeré materiály nechat doschnout v dobře větraných prostorách či v průvanu. Celková délka schnutí je závislá na typu materiálu a délce kobercového vlákna. Hloubkové čištění je vhodné aplikovat dvakrát až třikrát do roka, podle míry zatížení koberců. Společnost Čištění koberců Praha působí v celé ČR a nově otevřela také pobočku v Plzni, kde ji najdete jako Čištění koberců Plzeň.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top