Horké tipy pro jarní i letní obuv. Buďte in!

I když zatím stále zuří zima a teploty klesají pod bod mrazu, je dobré začít myslet na jaro a léto. Většinou je vše tak, že během pár dní se teploty rapidně změní a je ideální čas na letní outfit. A k němu patří i boty. Už nyní je proto dobré přemýšlet, to co hned na začátku jara a později v době léta obujete. Pokud nevíte, co má být in a s čím rozhodně nešlápnete vedle, podívejte se na několik našich tipů.

 

Klasický design značkových bot bude stále trendy

Pokud vás nutně neoslovují různé doslova nadčasové designy, které vypadají sice zajímavě, ale ne ke všemu se mohou hodit, určitě nezoufejte. Hitem bude rozhodně i klasický design, který nabídne lákavá kolekce Adidas Originals 2017. Jedná se o design, který vychází z oblíbených klasických modelů této značky, který však přirozeně nabídne kvalitnější materiály, zpracování, stejně jako celkovou pohodlnost. Pokud vás tyto boty v minulosti uchvátili, rozhodně nejste jediní. Ostatně i to je ten důvodu, že i nová kolekce bude stát právě na poznávacích znacích tohoto unikátního modelu. Na jaro, ale i na léto volba, která nezklame.

Jste příznivci nepřehlédnutelného nadčasového designu?

Pokud naopak patříte do skupiny, která za minulostí zavírá dveře, a oživování dříve úspěšných modelů nemáte rádi, máme pro vás zajímavý tip na obuv jinou. A to taktéž od jedné z nejprestižnějších značek na našem trhu. Tím modelem, který zaručeně bude IN, a to díky svému provedení, jsou boty Nike Juvenate. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, potom doporučujeme seznámení se s nimi. Jsou unikátní jak tím, že nabídnou velmi lákavé a nepřehlédnutelné barevné kombinace, tak i tím, že nabídnout celkem zajímavé materiálové zpracování. Pokud hledáte tip na konkrétní varianty, rozhodně nezklamou:

  • Print Lyl Blue/ University Red- Bright Crimson
  • Barely Green/ Enamel Green-Sail
  • Premium Pink Blast/ Laser Orange-Total Crimson

Neopomíjejte také pohodlnost a všestrannost

Není to jenom design, co bude trendy a in. Na jaře a v létě rozhodně oceníte také celkovou všestrannost bot. A to jak s ohledem na to, že se budou hodit k různým outfitům, tak i s ohledem na to, že je budete moci využívat třeba do města, stejně jako do lehčího terénu, ale i na rekreační sport. Bude trendem investovat právě do všestranné boty, které běžnému člověku přijde vhod při jakékoliv aktivitě.

Na co bychom dále nemněli zapomínat, to by měla být i pohodlnost dané boty. Pokud hledíte i na ni, může být dobrou volbou Rieker zdravotní obuv. U ní už dávno neplatí, že by snad měla být z jakéhokoliv důvodu nevzhledná. Dnes je to hlavně o provedení uvnitř boty a samozřejmě o tom, aby byla její vnitřní součást nejenom maximálně pohodlná. Měla by také podporovat správné držení těla, měla by dokázat eliminovat jakékoliv výrazné otřesy při chůzi, stejně jako by měla nabídnout i možnost dlouhodobé pohodlné chůze.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top