Hračky, které si zamilujete

Baby blok

Na hračky jsou v posledních letech kladeny čím dál vyšší nároky. Už nám nestačí hračky, které jsou krásné, ale musí splňovat i ta nejpřísnější kritéria zdravotní nezávadnosti.

Internetový obchod Dráček.cz přináší kvalitní české textilní hračky a dřevěné dekorace, které nejen splňují již zmíněná kritéria, ale také, jak se říká, padnou do oka. Na první pohled Dráček.cz sálá rodinnou pohodou a příjemnou atmosférou. Dráček se specializuje na hračky pro nejmenší děti do tří let, ale na své si přijdou předškoláci, maminky i tatínkové.

Velmi oblíbenou hračkou pro nejmenší jsou baby bloky. Veselé a pestrobarevné hračky, se kterými si děti vyhrají opravdu dlouho, jsou vhodné jako opěrka při sezení.

Mezi dárky pro miminka také patří hrací deky i klasické miminkovské hračky, jako například chrastítka.

<Kapsáře

Důležitou část sortimentu tvoří kapsáře. Kapsáře v provedení za postel, do školky nebo na pyžamo spolehlivě ukryjí všechny dětské poklady.

Na přání zákazníků vznikly nové kapsáře za postel v délce 80 cm. Jejich spojením s kapsáři 200 cm stejného motivu, vznikne rohový kapsář. Všechny kapsáře jsou velmi pěknou dekorací a oživí dětský pokojík.

<Trika

Má Vaše ratolest oblíbeného večerníčkového hrdinu? Překvapte ji dárkem s Patem a Matem nebo třeba s Krtečkem. Veselá kutilská trička máme ve velikostech pro taťku i syna, stejně tak jako zástěrky pro maminky a jejich malé pomocnice.

Jako další veselé televizní postavičky se na Vás těší Křemílek a Vochomůrka, Maková Panenka, Bořek Stavitel, Bob a Bobek, Rákosníček a další. Zdobí dětské povlečení, polštářky, ponožky i  oblečení. Najdete je také jako samotné látkové postavičky.

Nabytek

Novinkou v našem sortimentu jsou dřevěné dekorace nábytek pro dětský pokojík. Dětské židličky, věšáky, poličky i zrcadla s malovanými dětskými motivy se dají skvěle kombinovat s textilními dekoracemi.

Pokud máte rádi opravdu české a kvalitní hračky – na Dráčku.cz budete jako doma. Přesvědčte se sami. Oprav na Pokud máte rádi opravdu české a kvalitní hračky – na Dráček.cz budete jako doma.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top