Jak docílit dokonalosti nehtů?

Většina moderních žen hodně pečuje o svůj vzhled. Není to jen proto, že by snad zevnějšek u žen byl ten nejdůležitější faktor pro zohlednění její osobnosti. Ale to, jak o sebe pečujeme je naše vizitka. Toho jak moc si sebe vážíme a také jak se máme rádi.

{openxad 1}

První na co se u člověka díváme, pokud chceme zjistit, jak o sebe člověk pečuje, často bývají jeho nehty. Mělo by jim být věnováno dostatek péče s přihlédnutím například na to, jaké máte zaměstnání. Někdo si je v práci snadno zničí, proto by měl o ně častěji pečovat a využívat nehtové kosmetiky, hlavně pokud pracuje s lidmi. Tyto lidi zde může dokonce zanedbaný vzhled zaměstnanců dané firmy dokonce odradit od nákupu či jiné spolupráce.

O tom, proč je o nehty péče důležitá jsme si řekli dost. Teď tedy konkrétněji, jak docílit hezkého vzhledu našich nehtů? Někdo si zakládá na přirozenosti, proto si nehty pouze lakuje. Spousta žen si nechává aplikovat nehty umělé. Pro oba dva typy se dá používat bruska na nehty. Ta vám nehty obrousí dle libosti a díky tomu je upravit k dokonalosti. U umělých nehtů je potřeba speciální brusky. Je tomu tak díky pevnosti akrylu, které vytváří umělý nehet. Brusky či frézy na nehty brousí rychle a efektivně. V nabídce naleznete brusky na gelové a akrylové nehty pro domácí použití, tak pro použití profesionální. Brusky na nehty k profesionálnímu využití splňují veškeré požadavky pro práci ve studiu. Ceny se pohybují od 1145 Kč po profesionální stroj za 4900 Kč, který je vhodný především pro kosmetické salóny. Váha brusky je 1,3 kg. Napětí 110-220 V / 50-60Hz.

Pro brusky na nehty se dá zakoupit různé příslušenství jako: leštící frézy do brusky, náhradní kotouče a frézy pro brusku či celé sady na gelové nehty.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top