Jak si dopřát blahodárný relax doma.

I v pohodlí domova si může člověk dopřát blahodárnou relaxaci na nejvyšší úrovni. V dnešním článku vám přinášíme pár fíglů jak nato.

Typ č. 1 Sůl zbavuje vlasy lupů dvěma polévkovými lžícemi kuchyňské soli si posypte vlasy,vmasírujte ji a nechte 10 minut působit. Vlasy poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Díky této kůře se uvolní i ty nejvytrvalejší lupy. Vhodné je aplikovat dvakrát týdně.

Typ č. 2 Slupka z jablíček dovede vyžehlit drobné vrásky okolo očí a na čele. Oloupejte jedno jablko a slupku si na 15 minut položte na kritické místo. Rostlinné látky, které jsou v jablku obsažené, podporují prokrvování a zpevňují jemnou pokožku.

Typ č. 3 Pomocí zubního kartáčku můžete vykouzlit sametové rty. Máte-li často zhrublé rty, využijte možnosti masáže. Masáž měkkým zubním kartáčkem je opět zjemní, zlepší prokrvování tkáně a vaše rty tak získají krásnou sytou barvu. Po masáži můžete navíc rty potřít medem, budou ještě jemnější.

Typ č. 4 Rychlý cvik pro zpevnění prsních svalů. Před hrudníkem stiskněte pěsti(lokty musí směřovat vodorovně směrem ven),napočítejte do pěti a poté ruce uvolněte. Cvik zopakujte desetkrát. Nezapomeňte, že zpevněné prsní svaly jsou podmínkou hezkého poprsí!

Typ č. 5 Hlubokým nádechem a výdechem načerpáte novou energii. Malíčkem si střídavě ucpávejte nosní dírky. Vždy se desetkrát klidně zhluboka a pomalu nadýchněte. Zvýšíte tím množství kyslíku, které se dostává do mozku a tím zlepšíte svou koncentraci.

Typ č. 6 Esenciální oleje, pomohou uvolnit ztuhlé svaly a vrátí tělu blahodárnou energii. Esenciální olej, rozpuštěný v horké lázni, příjemně prokrví pokožku a zvláční ji. Blahodárné účinky oleje navrátí tělu jeho pohodu a energii.

Typ č.7 Aktivním odpočinkem člověk dovede více relaxovat než pouze při válení se. Ideální pro aktivní odpočinek je nějaký rekreační sport, případně vycházka do přírody. Ovšem jak se říká nic se nemá přehánět a všeho s mírou!

Typ č. 8 Harmonie barev, dovede uklidit duši, a potěšit oko, proto se oklopte barvami, které jsou vám příjemné a nevyvolávají ve vás nepříjemné stavy či dokonce agresi. Zajímá-li vás, co jaká barva znamená, doporučujeme navštívit Význam barev.

Máte-li také nějaký zajímavý tip, neváhejte se s námi o něj podělit.

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top