Jak snadno a komfortně kdekoliv přebalit miminko

Potřebujete přebalit miminko a nemáte k tomu vhodné místo? Pěnová skládací přebalovací podložka – BABY PAD vám v tom pomůže. Je vhodná na cestování kamkoli a přebalení kdekoli.

Přebalovací podložka by měla být základní součástí výbavy k přebalení dítěte, tak jako jsou pleny, ubrousky a krémy. Proto nezapomínejme na tyto přebalovací podložky, které využijeme zejména z hygienických důvodů.

Pěnová přebalovací podložka – BABY PAD má hned několik výhod, které jako maminky oceníte:

Šetří peníze
Oproti jednorázovým drahým podložkám nesaje vodu a je vodou omyvatelná. Můžete ji tak používat znovu a znovu.

Izoluje chlad
Nejenže pěnová podložka je měkká, ale také izoluje chlad od země, proto ji využijete skoro kdekoli (venku na trávě, na lavičce v parku, na přebalovacích pultech u doktora atd.) Hřeje a je příjemná na dotek.

Všestranné využití
Použít ji můžete i jako podložku do vaničky. A až Vám miminko vyroste, můžete pěnovou přebalovací podložku BABY PAD využít jako hrací podložku, podložku na cvičení, jako outdoorový podsedák do přírody a i váš domácí mazlíček si zamiluje hřejivou podložku.

Dlouhá životnost
Je vyrobena z materiálu Vylen®, který je pevný, nedrolí se a je skoro nezničitelný.

Certifikovaný materiál české výroby
Materiál Vylen®, ze kterého jsou pěnové přebalovací podložky vyrobeny, je certifikovaný a zdravotně nezávadný. Proto je vhodný pro děti už od narození. Výrobní provoz se nachází na Vysočině ve Žďáře nad Sázavou VEXPO CZ s.r.o.

Skladná a lehká
Dá se snadno rozložit a složit, tím šetří místo. Neváží skoro nic, takže ani nebudete vědět, že ji vezete.

Barevnost
Můžete vybírat ze široké nabídky barev a sladit si ji do barev třeba kočárku.

Pěnová skládací podložka BABY PAD je díky svým vlastnostem výborným pomocníkem nejen na cesty, ale hlavně ke každodennímu starání se o dítě. Více informací o výrobci VEXPO CZ s.r.o. a jeho celém sortimentu naleznete na eshopu Pěnové hračky.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top