Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato oblíbená aktivita je pro někoho přes zimu téměř povinná, pro někoho zase příjemným zpestřením zimního období. Ať už je pro vás lyžování něco, bez čeho nemůžete v zimě být, nebo si ji rádi užijete pouze jako doplňkovou aktivitu, v Malé Fatře a okolí si každý přijde na to své. Na jarní prázdniny 2020 máme pro vás připravenou speciální nabídku.

Ideálním startovacím místem pro vaše lyžování na Slovensku je Terchová. Je to z ní totiž blízko až do tří špičkových slovenských lyžařských středisek. V lyžařských střediscích Vrátna, Velká Rača a Kubínska hoľa na vás čeká téměř 40 km kvalitních sjezdovek a do každého střediska je to z Terchové max. 45 minut jízdy autem. Pro toho, kdo rád kromě lyžování uvítá během zimy i jinou aktivitu, v Malé Fatře nebude zklamán. Je zde možnost zimní turistiky, vycházek do zimní přírody, možnost sáňkování, bobování, nebo koupání v termálních aquaparcích. V neposlední řadě v každém lyžařském středisku jsou aktivity i pro ty, kteří nelyžují. Vyzkoušet můžete například snowtubing v lyžařském středisku Vrátná nebo bobovou dráhu v lyžařském středisku Veľká Rača.

Speciální nabídku na zimní dovolenou během Jarních prázdnin 2020 vám nabízejí chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Kromě kvalitního ubytování za zvýhodněné ceny dostanete k vaší zimní dovolené atraktivní slevy na skipasy, 50% slevu na wellness, kluziště zdarma u chaty v případě příznivých podmínek a mnoho dalších výhod. Přejeme vám krásné jarní prázdniny 2020.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top