Kalendář s vaším psem od HappyFoto

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok? Jestli máte psa a počítač nebo telefon plný jeho fotek, neváhejte a vyrobte si originální kalendář na stránkách největší české fotoslužby!

Mezi zákazníky HappyFota je nejoblíbenější nástěnný kalendář, ale můžete si vytvořit i stolní, plánovací nebo roční. Navrhnout si ho můžete v programu HF Designer, v aplikaci pro chytrý telefon, iPhone či iPad nebo online na webové stránce společnosti HappyFoto. Ke svým vybraným fotkám budete mít při výrobě k dispozici v šabloně velký výběr různých předloh, pozadí a zajímavých efektů. Výroba probíhá digitálním tiskem na kvalitní papír (250 g/qm) nebo na fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Fotopapír, který používá HappyFoto na své kalendáře, je opatřen vrstvou, na které nezanecháte otisky prstů.

Po vytvoření kalendáře vás bude program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Nebojte se, je to celé opravdu hodně jednoduché, zvládne to i malé dítě! Doba zpracování objednávky jsou pouhé tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

Chcete si stáhnout aplikaci? Mrkněte sem: www.happyfotomobile.cz

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top