Kavárna

Káva

Kavárny patří od svého vzniku mezi místa, kde lidé vyhledávají pohodu a požitek z pití lahodné a kvalitní kávy.

Ale ani rodiče malých dětí nemusí přijít o tento pohodový zážitek a mohou navštívit tzv. dětskou kavárnu. Pojem dětská kavárna zní, tak trochu, že by se zde podávala káva pro děti. Ale není tomu tak, jsou to kavárny určené hlavně rodičům s dětmi, kteří si chtějí vyrazit s přáteli pokecat nebo jen tak příjemně relaxovat u kávy a zrovna nemají hlídání nebo jejich byt či dům je malý a kamarádi by se s dětmi do jedné místnosti vešli jen s velkými obtížemi.

Do dětské kavárny však nemusíte zavítat pouze na kávu, nabízejí se tu také teplá jídla, včetně poledních menu, zákusky, zmrzliny a jiné mlsoty pro vás a vaše děti.  A to vše čerstvé a v nejvyšší kvalitě, aby nabízené pokrmy a káva chutnala nejen vám, ale i vašim ratolestím.

A jak taková dětská kavárna vypadá?
V centru velké místnosti se nachází velký hrací „kout“ s hračkami pro menší i větší děti. Kolem jsou poskládány malé židličky a stolíky, kde si vaše ratolesti mohou nerušeně číst, malovat nebo stavět ze stavebnic. Vnější kruh obíhají stoly a židle pro rodiče a ti si tak mohou užívat nejen pohodu při kávě, ale zároveň mají své děti neustále na očích. Zajímavou atrakcí pro děti je bazén s kuličkami umístěný na konci místnosti. V podstatě v sobě dětská kavárna kloubí pohodu pro dospělé a zábavu pro děti. Samozřejmě je tu myšleno i na nejmenší a kavárna je vybavena přebalovacími pulty s ubrousky a nočníky.

Kavárnu však nemusíte využívat pouze pro schůzky s přáteli.  Můžete ji využívat i v době nepříznivého počasí místo parku či hřišť. Vaše ratolest se tak může seznámit se spoustou nových kamarádů a zažít stejnou legraci, jakou by zažilo venku na hřišti.

Navíc je kavárna vybavená připojením Wifi, a proto si během zábavy vašeho dítka můžete vyřídit své internetové záležitosti, nebo si jen tak brouzdat po síti. Pokud si nechcete nosit s sebou svůj počítač, je možno využít i počítač v kavárně a sem tam si zkontrolovat emaily.

Dětské kavárny nabízejí také spoustu jiné zábavy, občas pořádají divadelní představení či jiné akcí a atrakce pro děti. Pokud byste rádi pro svou ratolest uspořádali velkou oslavu narozenin, párty či večírek, pomůže vám dětská kavárna i v tomto. Nemusíte se obávat, že byste k sobě domů nemohli pozvat všechny jeho kamarády a nezvládli je zabavit. O všechno se v kavárně za vás postarají a vy si užijete narozeniny stejně jako vaše dítě.

Dětská kavárna vám tak nabízí prožití krásných chvilek plných zábavy v nekuřácké místnosti, kam snadno vjedete se svým kočárkem, a nikdo nebude bránit volnému pobíhání vaší ratolesti.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top