Kreditní karty

Situaci kdy jdeme nakupovat do některého nákupního centra, vybereme si zboží a náhle zjistíme, že u sebe vlastně nemáme potřebnou sumu peněz, zažil snad už téměř každý z nás. Naštěstí však žijeme v moderní době a tak máme u sebe krom hotovosti většinou také nějakou platební či kreditní kartu.

 

Kreditní karty se staly součástí našich životů velmi rychle a snadno. Jejich používání je totiž velmi pohodlné a praktické a to hned v několika ohledech. Nemusíte u sebe nosit větší obnosy peněz v hotovosti, platba je pohodlnější a při odcizení se dá kreditní karta velmi rychle zablokovat tak, aby na ni nemohl uplatňovat nárok někdo jiný či neoprávněný.

V současné době se těší velké oblibě kreditní karty Citibank. Kromě běžných služeb se mohou rozdělit také na ty, které vám poskytnou výhody a benefity v různých odvětvích. Například při nakupování. Zde uplatníte nejlépe karty Citi Life, Citi Life Metropole či Citi Billa, kde obdržíte vždy několika procentní slevy při nakupování a jejich používání. Pro tankování pohonných hmot, je vhodná zase kreditní karta Shell Masterkard od CitiBank. Pro telefonování můžete čerpat výhody z karet O2 Citi či O2 Citi zlatá a pro cestování z Citi ČSA MasterCard World, kde vstupní bonusy dosahují výše až 20 000 mil. Opomenout nesmíme však ani kreditky, vhodné při půjčování peněz, kam patří Citi Classic a Citi Gold s kreditním limitem až 600 000 Kč a bezúročným obdobím.

Zkrátka a dobře je jen na vás, která kreditní karta vám vyhovuje a je pro vás tou pravou. Na výběr máte z opravdu širokého spektra. Stačí si jen vybrat.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top