Kvalitní granule = spokojený pes

Říká se, že jsme národ pejskařů. Asi nejčastější domácí mazlíček většiny z nás bude právě pes. Nebo našich známých. Samozřejmě to nese celou řadu nevýhod. Například je problém při venčení našich miláčků. Někteří z našich spoluobčanů nesbírají po svých psech exkrementy a mnohdy nemůžeme bezpečně procházet přes zeleň ani v parcích.

Pokud to myslíte svými mazlíčky a vážně chcete, aby byli maximálně spokojení a hlavně zdraví, je potřeba kromě zajištění pohybu i kvalitní strava. V dnešní době si je možné vybrat z mnoha různých typů granulí od několika výrobců. V první řadě je důležité vyvarovat se výrobků prodávaných v supermarketech, na které můžete vidět v televizních reklamách. V těchto případech si platíte právě za značku, hezký obal a tyto reklamy. Do pejska moc kvalitních granulí, s dobrou vyživovací hodnotou nedostanete. Myslete na svého miláčka a vybírejte kvalitní granule pro psy! Přeci také doma jíte to nejlepší 😉

V současné době jsou velmi oblíbené například granule pro psy značky Royal Canin. Můžete si vybrat na míru pro své plemeno. Každé je vyvinuto právě tak, aby byl příjem živin co nejefektivnější. Mnohdy jsou specializovány i na prevenci proti častým nemocem.

Nemáte-li doma žádného domácího mazlíčka a psa nevyhledáváte jako ideální volbu kvůli venčení apodobně, zkuste popřemýšlet nad hlodavcem. Je ideální pro ty z nás, kteří často nejsou doma a občas musí odjet na pár dní pryč. U hlodavců nemusíte kratší odloučení řešit dokrmováním od sousedů či příbuzných. Každý hlodavec by měl mít vhodnou klec adekvátní velikosti, tak aby se netrápil. Můžete si vybrat z celé řady hlodavců různých velikostí i povah. Křečkové jsou spíše spaví, pískomilové potřebují více pohybu. V každém případě je potřeba zakoupit klec velkou a vybavenou pro potřeby daného zvířete. Mnohdy se dají zakoupit i klece pro hlodavce vybavené tobogány, skluzavkami a jinými doplňky. Hlodavci jsou s náklady podstatně níže než psy. To může být taky jeden z rozhodujících faktorů.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top