Luxusní stylový nábytek

Stylový nábytek

Postele z masivu, stylový nábytek, kvalitní a pohodlné sedací soupravy Chesterfield, exkluzivní bytové doplňky a to vše v krátkých dodacích lhůtách nebo přímo skladem ihned k vyzvednutí. Právě tyto produkty a služby Vám nabízí společnost Pelikán Design.

Sedací soupravy Chesterfield
Jedná se o napodobeniny a repliky tradičního anglického nábytku, který má v České Republice výrobní tradici již od roku 1995. Vybírat si můžete z nejrůznějších sedacích souprav, klubových křesel, kancelářských křesel, taburetů, židlí, ušáků či barových židlí.
S naší pomocí snadno vytvoříte dokonalé obývací pokoje, pracovny či stylové kanceláře, ve kterých se budete cítit skvěle Vy i Vaši klienti.

Stylový nábytek
V této sekci bychom Vám rádi představili několik předních výrobců těchto nábytků. Jmenujme například řady Classic, Sheraton či Elegance.
Řada Elegance se vyznačuje teplou a příjemnou barvou třešňového dřeva, tvarovou jednoduchostí a několikerou vrstvou laku na svém povrchu, která tento nábytek bezpěčně chrání.
Řada Classic, jak už sám její název napovídá nás odkazuje na konec 19. Století a je pomyslným odkazem českého historismu. Je velmi variabilní a vyrobena z kvalitního masivu, který je dýhován pravou ořechovou dýhou.
Řada Sheraton je inspirována anglickými dřevařskými mistry z 18. Století. Jedná se o velmi elegantní styl z mahagonového dřeva, který je vhodný jak pro zařízení kancelářských prostor, tak i pro bytové prostory.
Všechny tyto designové řady nabízejí židle, komody, stoly, knihovny a ostatní bytové doplňky.

Postele z masivu
Také v této sekci máme dva hlavní zástupce. Jsou jimi postele celomasivní bukové a postele Sarah. Oba typy jsou velmi kvalitní a zajistí Vám ničím nerušený a klidný spánek.
Postele Sarah se vyrábí jak ve standartních délkách, tak i v prodloužených. Co se týče provedení, vyrábí se celodýhované, v dýze olše či ořechu, bukové dýze s odstínem třešně, či přírodní bukové dýze.
K postelím nabízíme také kvalitní rošty a matrace pro Vaši celkovou spokojenost.

Stylové doplňky
Nedílnou součástí stylového zařízení jsou také doplňky. Nabízíme Vám například historické telefony různých tvarů a provedení či stylové lampy a svítidla.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top