Masivní nábytek do kuchyně

To, že jídlo sbližuje je stará známá věc. U společných obědů a večeří se mnohdy mezi přáteli či v rodině probere daleko víc než by se čekalo. A protože samozřejmě chceme všichni jíst v pěkném a příjemném prostředí, aby nás doba, kterou u něj strávíme, těšila, musíme se na oblast v našich kuchyních a jídelních místností zaměřit blíže. Když pomineme výběr jídelních servisů, sad skleniček nebo zvolení vhodných příborů, dostáváme se k jádru samotné kuchyně.

A tím jsou beze sporu jídelní stoly z masivu. Materiálem, který ve většině případů dominuje jídelním stolům, je samozřejmě dřevo. Ať už se jedná o buk, dub, jasan či ořech, jsou to suroviny, které dokáží vykouzlit skutečné teplo domova, a můžeme říct, že u jídelních stolů z těchto masivů se bude ráda scházet celá rodina. V závislosti na počtu osob se potom dá vyrobit stůl, jak pevný, tak i rozkládací, tradičního tvaru či jinak designového. Vyjímkou nejsou ani dřevěné stoly kulaté či barového typu.

Ruku v ruce s jídelními stoly jdou potom designové jídelní židle. Pokud si ale představujete klasickou židli s rovným vysokým opěradlem, jste na omylu. Tyto designové kousky z kvalitních materiálů totiž připomínají spíše taková polokřesílka a tak o pohodlí i při jídle není nouze. Navíc jsou vysoce funkční a veselé a na první pohled zkrátka zaujmou i toho nejnáročnějšího kritika.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top