Matrace Dormeo

Matrace

Člověk během svého života prospí až jeho jednu třetinu. To je vcelku pozitivní zjištění, co říkáte? Ikdyž v dnešní uspěchané a hektické době nám to tak mnohdy nepřipadá.

Proto, aby byl náš spánek ničím nerušený, je potřeba si splnit pár kritérií a požadavků. Za prvné je nutné mít na spaní klid a vhodné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře a bezpečně. Neméně důležité však je dopřát si a investovat do kvilitní matrace. Uvidíte, že právě tato investice se Vám vyplatí a bude pro Váš spánek rozhodující. Vděčná Vám budou po probuzení také Vaše záda a páteř. Ne nadarmo se říká, že páteř je základním stavebním prvkem lidského organismu. Proto by jsme ji měli dopřát jen to nejlepší.

Kvalitní matrace by měla být tvořena z hypoalergeních složek, měla by mít na výšku cca 20 cm a do šířky asi 90 cm. Pokud však patříte k vyšším postavám, určitě se Vám vyplatí pořízení matrace na míru. Dále by jste si měli položit pár otázek a to zejména: Máte problémy s páteří a bolestmi zad? V jaké poloze obvykle spáváte? Patříte mezi alergiky? Potíte se v noci? Tyto zdánlivě nenápadné otázky Vám usnadní výběr matrace a to ve velké míře. Pokud se v noci potíte, či patříte mezi alergiky je vhodné si pořídit matraci hypoalergenní či z přírodních materiálů, která Vás nebude příliš dráždit a bude mít snadné čištění a údržbu. Podle polohy spánku se potom stanuje tvrdost matrace a to podle toho jaký vyvíjíte tlak na jednotlivé části Vašeho těla. Pokud spáváte na zádech, je vhodná matrace tvrdší, pokud na boku spíše měkčí a pokud polohy během noci měníte je nejlepší matrace středně tvrdá, to platí i pro spaní na břiše.

Jak již vyplynulo na nakupování matrace se skutečně šetřit nevyplatí, uškodíte tím vždy pouze sami sobě. Proto doporučujeme známé matrace Dormeo, které zaručují kvalitu a to za rozumnou a přijatelnou cenu. Jak sám slogan říká: Vaše záda Vám budou vděčná.

 

Recenze uživatelů matrací Dormeo:

Jana, 25 let:
Jelikož pracuji jako zdravotní sestra, moje záda dostávaly vždy pomyslně, ale bohužel i prakticky „zabrat“. Proto, když jsem objevila a především vyzkoušela matraci Dormeo, byla jsem nadšená. Záda mě po noci nebolí a jsem odpočatá na další náročný, pracovní den.

Petr, 37 let:
Pracuji jako IT technik, což znamená, že celý den prosedím u počítače. Když pominu nároky na mé oči, nemohu opomenout bolesti zad a krční páteře, které díky strnulé poloze těla mám. Matrace Dormeo mi vyhovuje po všech stránkách. Jak tvarově a výškově, tak i po finanční stránce.

Eliška, 68 let:
Moje problémy se zády se týkají především mého věku, spojeného s degenerativními změnami na páteři. Jelikož jsem péči o sebe dříve spíše přehlížela a dopřávala ji všem okolo jen ne sobě, nyní jsem se rozhodla to změnit a investovat do kvalitní matrace. S matrací Dormeo jsem nadmíru spokojená. Po spánku se cítím svěží a bolesti zad po noci ustupují.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top