Mikrovlnná trouba je pomocník nejen na ohřev jídla

Moderní mikrovlnná trouba zvládne upéct pizzu, kuře nebo grilovat. Při jejím výběru si rozmyslete, na co ji budete používat. Pokud máte klasickou troubu, nejspíš vám postačí základní mikrovlnná trouba na ohřev a rozmrazování.

Ani sebelépe vybavená mikrovlnka nenahradí klasickou troubu. Naopak mnoho funkcí vám může být na obtíž. Pokrmy je potřeba připravovat v plastových nádobách, které jsou určeny do mikrovlnných trub. Rozhodně nepoužívejte kovové předměty. Můžete si troubu zničit.

Chcete vestavěnou mikrovlnnou troubu?

Na výběr je celá řada mikrovlnných trub z nerezu. Vypadá hezky a luxusně. Nejnižší ceny najdete na cochces.cz. Vestavné trouby můžete kombinovat i s dalšími spotřebiči. Pokud troubu nevyužíváte, ani si ji díky jejímu dokonalému designu nevšimnete. V mikrovlnné troubě můžete péct, rozmrazovat či ohřívat. Horkovzdušné trouby umožní upéct třeba sušenky.

Mikrovlnné trouby jsou bezpečné

Nemusíte se bát, že by mikrovlny unikly z trouby. Všechny modely na trhu jsou testovány a nebyla zjištěna žádná závada. Nejlevnější troubu koupíte na cochces.cz. Pokud máte kombinovanou mikrovlnku, zjistěte čas od času, zda se v místech, kde se jí dotýkáte, nepřehřívá. Pomocí bezpečnostní pojistky nebo tlačítka ochráníte své dítě. Některá mikrovlnná trouba má těžké otevírání dveří, jiná zase tlačítko.

Mikrovlnné trouby vám ušetří čas i peníze. Pro ohřev jídla postačí základní model za nejnižší cenu. Chcete něco modernějšího? Pořiďte si mikrovlnku se šestým smyslem, která pracuje za vás. V mikrovlnné troubě je vaření rychlé a energeticky velmi úsporné. Vybírat si můžete plně digitální nebo s mechanickými tlačítky. Často je na výběr z desítek programů. Ne všechny však často využijeme. V troubě je skleněný otočný talíř. Jídlo se tak připravuje ze všech stran a je zachována jeho konzistence i barva.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top