MISS Příbramska 2008

První ročník soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 se bude konat v kulturním domě města Příbram. Zajímavostí této soutěže je bezesporu složení poroty, neboť o nejkrásnější a nejpůvabnější dívce Příbramska budou rozhodovat starostové a zástupci příbramských měst: Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Dobříš, Nový Knín, Březnice, Sedlčany, Sedlec – Prčice.

 

V porotě bude rovněž pořadatel Radek Ahne ředitel portálu CeskeModelky.cz, ředitel fotoateliéru portálu České modelky Martin Frajt a ředitel spolupořadatelské agentury DJ Stars Miroslav Vobora.

Podmínkou pro účast v soutěži je věk v rozmezí od 16 do 25 let. Trvalé nebo přechodné bydliště na Příbramsku. Výška, praxe a stav nerozhoduje. Startovné do soutěže je 200 Kč.

Je možné se předběžně zaregistrovat ale není to podmínkou. Registrace je možná přes internet na www.misspribramska.cz nebo poštou na adresu: Adresa pro zasílání přihlášek: MISS PŘÍBRAMSKA 2008, AHNE agency, Mádrova 3031, Praha 4 – Modřany, 143 00, kde je potřeba úvect tyto údaje: Jméno, Příjmení, Datum narození, Rodné č., Bydliště trvalé, Bydliště přechodné, Výška, Váha, Vlasy, Oči, Prsa, Pas, Boky

První casting se bude konat dne 12.9.2008 v kulturním domě v Dobříši od 17 hodin. Do finále soutěže se postupně probojuje 12 finalistek ve věku 16 až 25 let, které budou vybrány ze semifinálových kol, castingů. které proběhnou v září v Dobříši a v Příbrami.

O záštitu nad celou akcí byla oslovena Hospodářská komora města Příbram.

Pořadem by nás měli provázet Romana Navarová moderátorka rádia Expres a bývalý moderátor rádia Collegium Jan Vilím. Jako čestný host soutěže Miss Příbramska 2008 byla pozvána Lucie Váchová Miss České republiky 2003, která pochází z Příbrami.

Hudební a světelnou produkci zajišťuje produkční a umělecká agentura DJ Stars z Prahy. Agentura je zajímavá tím, že zastupuje mnoho DJ je schopna zajistit DJ i na poslední chvíli. Kadeřnictví Wella paní Šeinerová se postará o účesy našich finalistek. Oblečení zapůjčuje svatební salon Odetta, svatební salon Pronuptia, plavky a sportovní oblečení jsou od známé značky Litex s.r.o. . Sluneční brýle na módní přehlídku v plavkách zapůjčí společnost eiffel optic a.s. Nevšední klobouky nám zapůjčí Boutique Jana. Ceny pro vítězky jsou od našich sponzorů a partnerů Fotoateliér Martin Frajt, Ekolo, solární studio Bronz, Peach Pit Café & Klub, Boutique Jana, K.Z. Černý s.r.o., byli osloveni i další potencionální sponzoři a partneři.

Můžete se těšit na zajímavý program jako Ohnivou show DUO KARSON, rapové vystoupení Faiby, samurajské vystoupení, mažoretky a další…

Mediálními partnery jsou: Televize Fonka, Brdský Spoj, Příbramský deník, Březnické noviny, Dobříšské listy, Periskop a inzertní noviny Hubatá černoška. Internetovými partnery jsou portál České Modelky – www.ceskemodelky.cz, e-magazíny a portály pro ženy www.chytrazena.cz, www.svet-zen.cz, www.femina.cz , www.myzeny.cz, neoficiální stránky města Brandýs nad Labem www.brandysboleslav.cz . Partnery jsou Penzion Kunc a další…

Finále soutěže se koná dne 22.11.2008 v kulturním domě v Příbrami. Zde bude korunovace nejkrásnější dívek Příbramska.

Soutěž miss celého Příbramského regionu zde ještě nebyla a tak si myslíme, že by to mohl být první krůček k tomu, aby se tato soutěž o půvabu a kráse pořádala každým rokem.

Přijďte i Vy 22.11.2008 podpořit finalistky soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 do kulturního domu v Příbrami. Jste srdečně zváni.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top