Nakupování může být hračkou

dobra-koupe.cz

Vánoce jsou sice ještě daleko, ale spousta z nás už řeší každoroční svízelný problém: Jaký dárek vybrat, aby dotyčnému udělal radost a na druhou stranu nezruinoval náš finanční rozpočet na dlouhé týdny dopředu.

A proto mě příjemně překvapilo, když jsem na internetu náhodou objevila velice vydařené stránky www.dobra-koupe.cz, které problém se sháněním dárku ulehčí a ještě navíc zpříjemní svým přehledným uspořádáním a vkusným designem.

Tento web je primárně zaměřen na obyčejné uživatele, kteří neradi obíhají kamenné obchody ve městě kvůli dlouhým frontám a třeba i nepříjemným prodavačům, ale rádi si v teplu a pohodlí domova vyberou ten „svůj“ obchod a zboží si objednají po internetu. Představte si, že máte doma syna, který u počítače tráví svůj veškerý volný čas, a Vy mu chcete letos opravdu udělat radost, a tak mu místo tradičních ponožek hodláte koupit počítačovou hru. Ale jak ji správně vybrat, když se v počítačích, natožpak v nějakých hrách vůbec nevyznáte? Není nic jednoduššího, než na www.dobra-koupe.cz kliknout na záložku „PC a konzolové hry“ a ve vteřině se Vám zobrazí seznam internetových obchodů zabývajících se počítačovými hrami. Vám zbývá udělat už jen jediné – proklikat se pestrou nabídkou a vybrat si podle referencí a popisů tu správnou hru, která se Vašemu synovi zaručeně bude líbit.

Stránky Dobrá-koupě ale obsahují mnohem víc, než se na první pohled zdá. Obsáhlá databáze obchodů se Vám bude hodit i v případě, když sháníte například domácí potřeby, květiny, šperky, oblečení a mnoho dalšího. Nechybí tu ani internetové obchody zabývající se zájezdy nebo prodejem léků, takže ať hledáte cokoliv, je jasné, že na těchto stránkách to se stoprocentní jistotou naleznete. A jestli v těchto obchodech neobjevíte to pravé, v kategorii „Obchodní domy“ objevíte opravdové internetové hypermarkety, kde se dá sehnat zaručeně cokoliv za příznivé ceny.

Dále určitě stojí za zmínku záložka „Zboží“, která je velmi užitečná v případě, že víte, co konkrétně hledáte. Jeden příklad pro dámy – všimla jste si, že si Vaše nejlepší kamarádka pořídila nový parfém, který opravdu nádherně voní. Jemnými náznaky přesvědčíte nenápadně svého partnera, že byste si tento parfém přála, a několikrát zmíníte jeho název. A jelikož pravý muž nebude jistě pobíhat po parfumeriích a drogeriích, sedne k internetu a začne hledat. Na stránkách Dobrá-koupě klikne na kolonku „Zboží“, zadá název parfému – například 5th avenue – a v okamžiku se mu zobrazí všechny parfémy s názvem 5th avenue dostupné v internetových obchodech. Pak už bude rozhodnutí jen na něm – jestli Vám koupí parfém 125 ml s rozprašovačem za 750 Kč nebo Vám chce udělat radost investicí do nové řady parfémů 5th avenue After Five za 1137 Kč.

A poslední třešničkou na dortu tohoto povedeného webu je vyhledávání na internetu. Když nenajdete Vámi požadované zboží ani v internetových obchodech, ani v kolonce „Zboží“, stačí kliknout na „Internet“ a zkusit najít onen výrobek na webu. Proto je Dobrá-koupě zárukou, že najdete vždy to, co hledáte, a to bez strávení celého odpoledne u počítače prohlížením sáhodlouhého seznamu stránek a odkazů.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top