Nejveselejší dětský den v Brně

První červnový den v roce patří tradičně dětem. Proto je potřeba strávit ho co nejveselejším způsobem! Přijďte v úterý 1. 6. v 15 hod. do Divadla Vaňkovka, zaregistrujte se a zasoutěžte si s pohádkovými postavičkami. Na programu budou i krátká divadelní představení, soutěže na hlavním jevišti a občerstvení pro návštěvníky.Nejveselejší dětský den pořádá Veselá kavárna a agentura Koráb, jejíž divadelní představení  můžete ve Veselé kavárně navštěvovat pravidelně po celý rok. Díky spokojeným zákazníkům se spolupráce ukázala jako úspěšná a tato dvě uskupení se rozhodla zorganizovat i větší Den dětí. Ten se bude konat v Divadle Vaňkovka, tedy v prostoru Slévárny Vaňkovka, a na prostranství před ním.  Návštěvníci se určitě neztratí, protože se zde oslava Dne dětí nekoná poprvé.

Jak bude vypadat program? Dopoledne si přijdou na své děti z mateřských škol, odpoledne se přizpůsobí i doprovodu dospělých. Nejzajímavější částí programu je “pohádková trasa”, kde děti budou plnit úkoly zadané pohádkovými postavičkami. Čeká na ně například pták Ohnivák, Kocour v botách, Dlouhý, Široký a Bystrozraký nebo Zlatovláska, které soutěžící pomůžou hledat její ztracené korálky. S princem Bajajou se zase pokusí zabít draka a třem prasátkům přilepí zpřeházené rypáčky a očička. Neméně důležité budou zábavné hry na hlavním jevišti, kde se později odehraje také pohádka o autíčkách FORD. Ta vám ukáže, co se možná děje s vašimi milovanými automobily, když je večer zaparkujete v garáži. Každý vůz má totiž svého “autového skřítka”.

Pokud tedy budete mít chuť a čas, udělejte radost svým dětem, vnoučatům, synovcům a neteřím a vezměte je v úterý před Vaňkovku. Rozhodně se nebudete nudit! Jde přece o nejveselejší dětský den v Brně, na který nezapomenete.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top