Největší radost udělá dárek, který vyrobíte sami! Letos třeba u HappyFoto.

Foto kniha

Fotodárek? To není vůbec špatný nápad, když máte v počítači nebo v telefonu dost pěkných fotografií, které by udělaly radost někomu blízkému. Fotodárek je skvělý dárek! Nemusíte pro něj nikam do obchodu, zvládnete ho vytvořit doma u počítače. Bojíte se, že to nestihnete? Tak raději hned začněte. Doba zpracování objednávky u HappyFoto jsou tři pracovní dny.

Maminku určitě potěšíte fotoknihou. Větší, menší, nebo ta úplně nejmenší. Nejmenší fotoknížku může nosit třeba na klíčích. A vždycky, když ji otevře, vzpomene si na vás.

Babičce můžete vyrobit skleněné hodiny s fotkou celé rodiny. Bude určitě ráda, že vás má každý den všechny pěkně na očích! Vždycky, když bude chtít vědět, kolik je hodin, podívá se na vás.

Skleněné hodiny

Tatínkovi by to chtělo něco originálního. Co třeba rum? Ale ne jen tak nějaký obyčejný rum, ale rum s etiketou, podle které pozná, že je tenhle dárek jen pro něj. Jestli rád jezdí na vodu, určitě ocení Kapitánský rum.

Originální etikety

Dědečkovi můžete darovat třeba pivní korbel. Vytvořit ho není tak složité, jako když vyrábíte fotoknihu, protože na tenhle půllitr vám stačí jen jedna jediná fotka.

Korbel

I dětem můžete vyrobit z jejich fotografií dárek. Třeba puzzle. Podle věku dítěte můžete zvolit i obtížnost – od 12 až do 1000 dílků! A když původní fotografii nebudou znát, určitě jim dá zabrat sestavit pěkný obrázek.

Puzzle

U HappyFoto určitě najdete dárek pro každého. Ceník a více informací najdete na www.happyfoto.cz

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top