Nejžhavější novinky pro Váš šatník

Jako obvykle při nástupu nové sezóny dle změny ročního období začínáme pociťovat nedostatek nových kousků v našem šatníku. Týká se to hlavně skříní všech dam. Nešlo by ani o to, že ty hadříky co máme ve skříni by se nedaly nosit, ale o tom, že se nám už nechtějí nosit opakovaně víc sezón.

I když je pravda, že každá máme nějaký nej kousek, který rády nosíme a nosí se ke všemu. Vhodný takový kousek bývá k většině příležitostí a pravděpodobně i lichotí naší postavě.

Už máme podzim prakticky za rohem. Můžeme už pomalu koukat po letním oblečení na donošení na tuto sezónu či se poohlížet po podzimních kouscích. Dámské oblečení kvalitních značek jako Tommy Hilfiger či Gino Rossi není v šatníku nikdy dost.

Pokud už máte naplánovanou dovolenou a nemáte sehnané ještě letní oblečení pro ženy, které by Vaší postavě i na letošní léto, tak si začněte shánět co nejdříve nějaké, protože ty nej kousky můžou být přes prázdniny nedostatkovým zbožím.

Už máte nějakou představu co si nakoupit na letošní léto na sebe? Pokud ne, načerpejte inspiraci u nabídky dámského nejmodernějšího oblečení několika světových značek, u kterých je jistota spokojenosti. Stačí si jen vybrat podle toho co, které postavě pasuje a taky se nám to bude hodit k dalšímu oblečení. Každý nosíme jiný styl oblečení. Buďto se držíme jen jednoho např. sportovního či elegantního. Někdy střídáme podle příležitosti. A někdo z nás mixuje více stylů a často, pokud máme dobré cítění, můžeme vykouzlit perfektní outfit.

Opět je důležité přemýšlet i nad tím, zda nám to pasuje k postavě. Ne vše nám může lichotit. A to i barevně. Dobré je si hlídat do které barevné typologie patříme. Pigmentace pleti, přirozená barva vlasů, rtů a oční duhovky určuje, k jakému barevnému typu patříte a během života se nijak nemění. Díky této metodě můžete zjistit, jaké odstíny líčení vám sluší, jak tónovat barvu vlasů, jaké nosit barevné kombinace oděvů, doplňků, jaké vám sluší šperky a naopak kterým barvám se máte vyhnout.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top