Nenechávejte si své oblíbené fotky jenom pro sebe

Fotografie provází naše životy téměř od nepaměti a nic na tom nemění ani fakt, že od vzniku prvních fotografií uteklo už opravdu hodně času. Od dob našich prababiček prošlo fotografování velký kus cesty a vývoje, ale to mu ani v nejmenším neubralo na oblíbenosti a atraktivitě. A to je samozřejmě jedině dobře, protože je to jeden ze způsobů jak si zachovat momenty a vzpomínky, které milujeme.

A abychom tyto klenoty neměli jen sami po sebe zamčené v počítači nebo na jiném uložišti a mohli se z nich radovat kdykoliv se nám zachce, máme pro vás pár typů, jak je mít stále na očích. Prvním z nich je foto plakát, který si jednoduše můžete nalepit na zeď a to ve vysoké kvalitě tisku na kvalitním plakátovém papíru a hned v několika formátech. Pokud dáváte přednost fotografii jako takové, ale je na vás rozměrově malá, určitě vám přijde vhod velkoformátová fotografie, která se tiskne na speciální saténový fotopapír, je odolná proti blednutí barev a díky dvanácti kvalitním barvám má úžasné zářivé provedení. Zvolit si můžete formát na výšku, na šířku, čtvercový či panoramatický nebo dokonce širokoúhlý. Dalším velmi oblíbeným způsobem tisku fotografií je tisk na foto plátno, které je možné pořídit v profesionální luxusní variantě.

 

Tiskne se na pravé malířské matné bavlněné plátno a proto je výsledek vždy perfektní. I zde si můžete zvolit formát a velikost plátna od malých až po extrémně velké. Fotografie se dá před tiskem tak, jako u všech jiných způsobů otočit, oříznout nebo třeba obohatit o ozdobný rám. Samotné plátno s hotovou fotografií se na závěr ještě ošetří o dvě vrstvy ochranného laku, který barvy tisku ještě zvýrazní a samozřejmě zajistí plátnu odolnost a ochranu. Co se týče obrazů na plátně, můžete si zvolit také klasickou verzi foto obrazu bez ochranného laku, která je rovněž zhotovena na kvalitním plátně. Také existuje verze, kdy je fotoobraz na tenké pevné desce. Ta dokonale dokreslí moderní interiéry bytů nebo kanceláří a vy tak můžete mít své vzpomínky nebo své blízké stále u sebe, kdykoliv budete chtít.

Kromě barevných způsobů tisku fotografií, můžete mít jejich černobílou variantu, která díky třem druhům různě černých inkoustů vynikne skutečně krásně a zachová si tak nostalgický nádech. Na eshopu www.dantek.cz naleznete celkový přehled všech jejich produktů a naleznete zde také systém, ve kterém si můžete svou fotografii zpracovat bez nutnosti instalace programu do vašeho počítače. Pokud váháte, můžete si zaslat také vzorek tisku zdarma.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top