Není všechno zlato, co se třpytí

Šperky od pradávna zdobí ženy, dělají je krásnější a také podtrhávají jejich ženskost. Oproti dávným dobám, jsou však dnes prsteny a náramky přístupné téměř komukoliv. Prsteny jsou decentním doplňkem, který může nejen ukázat osobnost toho, kdo jej nosí, ale také jeho případné významné funkce či vyznamenání.  A samozřejmě můžeme podle prstenu poznat, jestli má daná osoba partnera.

 

Kromě prstenů nosí ženy i náramky. Jejich funkce už sice není tak posvátná, jako funkce prstenů, přesto si však našli své místo na rukách mnoha žen. Náramky mohou podtrhávat a umocňovat šaty při významných příležitostech nebo osobitě vystupovat a zaujmout oči mnoha mužů. Záleží pouze na Vás, zda zvolíte prostý náramek, který budete spíše než na odiv, používat jako svůj talisman pro štěstí nebo zvolíte drahý náramek (ve kterém budou možná zasazeny i drahé kameny) a dáte tak jasně na obdiv svou ženskost.

 

Jak prsteny, tak i náramky se vyrábí z mnoha materiálů. A je to především použitý materiál, který nakonec nejvíce ovlivní vzhled a pocit z těchto šperků. Můžete si vybrat z chirurgické oceli, mosazi, stříbra nebo dokonce i zlata. Kromě kovu, jenž šperk utváří, také často záleží na drahých kamenech či perlách, které jsou dominantou každého prstenu či náramku, do kterého jsou zasazeny.

Pokud jde o drahé kameny, tak dnes mají ženy na výběr z mnohem širší škály než kdy předtím. Mohou například zvolit blankytně modrý topaz, tmavě zelený olivín či růžový ametyst. A jestliže raději upřednostňujete perly, tak ani Vy nepřijdete zkrátka: můžete si vybrat z perel, které pochází z Číny, Vietnamu, USA či Japonska. Mohou být krémové, růžové, stříbrné nebo zelené.  Je to moře a tvor, ve kterém se utváří, co rozhoduje o jejich finální podobě.
Dnešní žena má na výběr ze spousty kamenů, kovů a perel, kterými se může vyzdobit.  A proč s tím nezačít rovnou teď? Třeba na stránkách Sperky-Carloromani.cz.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top