Netradiční sladké dárky

Společnost Darkys.cz nabízí originální dárky pro každou příležitost. Naleznete u nás dárkové koše a balíčky plné luxusních a atypických výrobků.

Můžete si vybrat lahodnou belgickou čokoládu, pralinky a bonboniéry nebo vynikající italské bábovky. Nabízíme i velký výběr čajů, čajových dóz a kazet. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší a máme bohatou nabídku různých pralinek s plyšovými zvířátky. Rovněž nabízíme dětské kufříky naplněné čokoládovými pochoutkami tzv.lunchboxy.

Čokoláda, pralinky a jiné cukrovinky jsou pochoutky, kterými nikdy nikoho neurazíte. Čokoládové balíčky a bonboniéry jsou výborným dárkem pro všechny, které chceme potěšit nebo jim chceme udělat život ještě sladší. Darkys.cz je internetový obchod zaměřený nejen na čokolády a pralinky značek EMOTI, Reber, Asbach, Günthart či Feodora, ale také na dárkové koše tématický laděné k nejrůznějším příležitostem.
Vybrat si můžete ten pravý dárek z rozmanité nabídky dárkových košů k narozeninám, k různým výročím a příležitostem jako např. dárky pro rodiče, děti, gurmány, obchodní partnery či svátební dary nebo sladké překvapení pro svou lásku. Obdarujte své blízké originálním dárkovým košem, který nejen potěší ale i pohladí.

Nejoblíbenější dárkový koš pro zamilované je koš Rande, který je jako stvořený pro romantický večer strávený s drahou polovičkou.

Dalším velice oblíbeným košem je Pochoutkový koš, který potěší nejen rodiče či prarodiče ale i ty nejnáročnější gurmány a milovníky uzenin a lahůdek. Variace lákavé vůně uzenin a bylinného likéru dokáže vytvořit dokonalou atmosféru skvělé párty či rodinné oslavy.
Voňavý sýr, koktejlové salámky, chlazený fernet i slané pečivo, to vše báječně doplní Váši slavnostní tabuli.

Co je krásnější než rozzářené dětské oči? Děti zbožňují dárky a překvapení. Věnujte jim kufřík s tématickými obrázky, ve kterém jsou schované pralinky, čokoláda a jiná překvapení. Školáci či skolačky ho pak můžou použít jako svačinový box nebo jako kufřík k uložení školních pomůcek. Ti menší si můžou do kufříku schovávat různé hračky či dětské poklady.

Složení a podoba dárkového koše nemusí být konečná. Umíme se přizpůsobit Vaším požadavkům a dárkové koše i balíčky můžeme upravit podle Vašich představ.

Nabízíme firemní rozvoz objednaného zboží v Praze. Na Liberecku a Jablonecku rozvoz zdarma. Při objednávce nad 2000,- Kč obdržíte dárek zdarma a k tomu máte možnost využít Expresní dodávku do 48 hodin. Eshop nabízí širokou škálu platebních možností příkladem může být platba kartou  online a bez poplatků.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top