Objevte sílu přírodních produktů

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, která využívá aromatické éterické oleje odvozené ze široké škály léčivých rostlin. Při inhalaci nebo aplikaci olejů se prokázalo, že éterické oleje pomáhají lidem překonávat různé zdravotní problémy bez klasické léčby.

 

Jak fungujú esenciálne oleje:

Rostliny obsahují prospěšné chemické látky jako prostředek na ochranu, včetně ochrany před hmyzem a hlodavci a obranu před bakteriemi nebo viry.

Účinné složky v olejích se odebírají přímo z částí léčivých rostlin nebo bylin procesem známým jako destilace a potom se smíchají s alkoholem, aby se zachovala jejich síla. Výsledkem je velmi koncentrovaný olej, který se může míchat s jinými látkami.

Pro aromaterapii se mohou využívat jen skutečně přírodní oleje. Na trhu se můžete setkat z levnými napodobeninami těchto olejů, které jsou vyrobeny na chemické bázi.

AWGifts.cz je distributorem tradičních dárkových produktů, které obsahují handmade mýdla a produkty pro aromaterapii. Společnost byla založena v roce 1995 v Anglii panem Davidem Hardym a stala se jedním z největších Evropských velkoobchodníků s aromaterapií a dodavatelem dárkových předmětů do celého světa.

Všechny jejich esenciální oleje jsou odborně vybírány, testovány na čistotu a podrobeny přísným standardům kontroly kvality.

Speciální nabídka pro obchody

Tyto přírodní produkty máte nyní na dosah prostřednictvím dárkového velkoobchodu AWGifts.cz, ve kterém si majitelé dárkových obchodů, prodejen se suvenýry, zdravé výživy a jiných alternativních obchodů mohou vybrat zajímavé produkty, rozšířit tak současnou nabídku a získat nové zákazníky.

Využijte právě nyní možnost navýšit svůj prodej. Díky kvalitě se zákazníci budou vracet k opětovným nákupům a produkty budou dále doporučovat.

Poznejte účinky těchto produktů a nechte si detailně představit celé portfolio značky AWGifts.

Trend návratu k přírodě je stále rozšířenější. Zákazníci proto stále více vyhledávají originální přírodní produkty. Aromaterapie je tradičně velmi žádaná.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top