Odpočiňte si od každodenní rutiny

Relaxační masáž lávovými kameny, blahodárné zábaly, dlouhý spánek, snídaně až do postele, welness a spa. Zní Vám tato slova jako rajská hudba?

Komu by se takové procedury a pobyty nelíbily, že? Jenže většina z nás je natolik pracovně vytížená, že je nemyslitelné odjet na týden nebo dva do lázní a úživat si zde pobyt se všemi jeho pozitivy plnými doušky.

Pokud také patříte k zástupu lidí, kteří si takový pobyt z časových důvodů momentálně nemůžou dovolit, nezoufejte! Jsou tu přece ještě víkendové pobyty různých druhů, typů a zaměření.
Nebojte se užít si víkend s partnerem, kamarádkou nebo maminkou na plno. Jistě si po náročném pracovním týdnu zasloužíte víkendový pobyt plný relaxace, masáží, zábalů a welness. Není lepší relaxace než se odevzdat do péče druhých a nemuset nic zařizovat a organizovat. Prostě jen pomyslně vypnout a relaxovat. Uvidíte, že blahodárný vliv bude mít na Váš psychický i fyzický stav. Domů se potom vrátíte krásně zrelaxovaná a plná energie.

Víkendové pobyty nabízí například Mariánské lázně. Nejenže se jedná o krásné prostředí, které láká k večerním procházkám a ke korzování po místních kolonádách. Ale můžete si také zvolit typ pobytu a procedury, které by jste rádi podstoupili. Můžou to být víkendové welness pobyty, romantické pobyty či víkendové pobyty pro páry. Zkrátka Mariánské lázně nabízí nepřeberné množství pobytů, z nichž si jistě každý z nás vybere ten pravý, který bude vyhovovat našim požadavkům a individuálním  nárokům. Víkendové pobyty můžete také spojit s význámnými událostmi, jako jsou například narozeniny, výročí či Valentýn.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top