Okouzlující a zářivý úsměv

Většina z nás si pravidelně čistí zuby, minimálně 2x denně – ráno a večer. Pravidelně jsme strašeni svými dentisty, že si o zuby musíme pečovat, protože jinak se nám zkazí. Kromě toho, že chceme mít zuby zdravé, každého potěší, když jsou i bílé.

Lidé, kteří pijí pravidelně kávu nebo čaj, popřípadě jsou kuřáci, si jen těžko udrží bílý chrup pouze pomocí zubní pasty. Představte si jednu dámu se zdravými zuby, ale ve dvou podobách. Jedna má zuby zažloutlé a druhá zářivě bílé. Ikdyž je to ta samá osoba, je nám jasné, která se ve společnosti cítí lépe a také na společnost lépe působí. Která má větší šanci uspět při práci s lidmi a která má větší obdiv u mužů.

Pro ty z Vás, kteří si zakládají na příjemném zevnějšku nebo si chcete zvýšit sebevědomí existuje řešení v podobě bezpečného bělení zubů s BeconfiDent s klinicky testovaným výrobkem, která má ve světě více jak 60 tisíc spokojených zákazníků. Forma bělení od BeconfiDent je zcela jednoduchá a bezpečná, byla yvinuta ve Švédsku, vyrobena byla v USA. Toto bělení nabízejí i zubní lékaři. Zuby si můžete vybělit doma v pohodlí navíc s posílením skloviny díky obsahu fluoridu. 7 – 12 měsíců máte zaručen krásný sebevědomý úsměv bez strachu z ukázání chrupu. Toto bělení obsahuje Aloe Vera, výtažek z heřmánku a extrakt z jader granátového jablka pro skvělou péči o vaše dásně.

Zuby si musíme pěstovat jako by byly v bavlnce. Ony nám totiž svoji nespokojenost umí ukázat v podobě někdy až šílené bolesti. Určitě máte ve svém okolí někoho, kdo v noci skřípe zuby. Nazývá se to odborně Bruxismus. Tuto nežádoucí aktivitu při spánku můžeme zastavit pomocí tvz. zubními dlahami. Chrání nás při spánku a naše zuby jsou v bezpečí. Pro lidi, kteří trpí extrémním skřípáním zubů ve spánku je vyrobena speciální zubní dlaha tvz. zesílená.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top