Originální dárek – fotokalendáře

Kalendář

Dárky a různé pozornosti nám zpříjemňují náš život odjakživa. A nemusí se týkat jen toho, když je dostáváme. Věřím, že je mezi námi mnoho těch, kteří naopak rádi obdarovávají své blízké, kamarády a známé a zkrátka všechny ty, kterým touží udělat radost a vykouzlit jim úsměv na tváři.

Když pomineme kupování dárečků pro naše nejmenší, které se zdají být zdánlivě nejjednodušší, neboť nám přináší inspiraci děti samotné za pomoci nejrůznějších neustále se obměňujících reklam a spotů, přichází na scénu zbytek našich blízkých, tedy dospělých.

Co se týče obdarovávání dospělých kamarádů nebo rodiny, je velmi oblíbené a atraktivní dávat takové pozornosti a dárky, které pro nás všechny znamenají něco konkrétního a obsahují tak také společně prožité zážitky a chvíle. V tomto případě nám mohou posloužit jak skvělý pomocník společně zachycené momenty na fotkách a ty potom zvěčněné jako fotokalendář, který tak můžeme mít neustále na očích a může nám pomáhat vracet se do doby, kdy tyto fotografie vznikaly. Ani po skončení kalendářního roku však jeho účel nemusí končit, dá se velmi jednoduše a skladně schovat a tak se k němu můžeme vrátit kdykoli se nám zachce nebo tehdy, když budeme chtít zvednout náladu a vykouzlit si úsměv na tváři například po těžkém dni. Výborné jsou tyto dárky také pro naše prarodiče, kteří již s námi na nejrůznější akce a výlety nemohou a tak je můžeme potěšit právě tím, že jim tyto okamžiky zvěčníme a dáme. Můžeme jim tak zachytit momenty ze svatby, křtin, narozenin, dovolených či narození vnoučete.

Například stránky www.fotokalendare.com nyní nabízí zvýhodněnou, zaváděcí akci na výrobu jednoho fotokalendáře zdarma a to pouze na základě zadání vašeho mailu, kdy vám zašlou kupón, za jehož pomoci si vytvoříte vlastní kalendář ve formátu A4 o 13 stránkách. A to je jistě velmi lákavá nabídka, které bychom měli všichni využít a navíc potěšit své blízké.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top