Piercingy

Ozdoby v podobě šperku patří k lidstvu odedávna. Například ženy se jimi zdobili a stávali se tak atraktivnějšími již v dobách starověku. Svůj význam zde kromě zkrášlování jako takového hrál také jakýsi společenský post a prestiž.

Když se podíváme na šperky dnešním pohledem, jejich význam se o mnoho nezměnil. Dnešní ženy a slečny, ale také muži se zdobí nejrůznějšími náramky, prstýnky, brožemi a náušnicemi. Rozdíl je však patrný především v jejich kvalitě, odolnosti a samozřejmě v jejich vzhledu, který je při výběru šperku mnohdy hlavním a rozhodujícím faktem.

Mezi šperky, které nestárnou lze s naprosto jistotou zařadit také nejrůznější piercingy. Již dávno není pravda, že tyto ozdoby a šperky nosí pouze ti nejmladší z nás. Naopak se z nich stávají velmi vyhledávané doplňky i pro všední den. Mezi nejoblíbenější patří piercing do pupíku. Jedná se o decentní doplněk, který umí krásně zvýraznit a vykreslit naše ženské křivky. Ti odvážnější z nás mohou zvolit pro své ozdobení piercing do jazyka. Při tomto šperku se meze fantazii rozhodně nekladou a tak můžete svá ústa vyšperkovat skutečně širokou paletou ozdob a tvarů. Mezi třetí oblíbenou variantu umístění piercingu patří piercing do nosu. Ten, dá se říci, nepreferuje ani jedno z pohlaví, je totiž natolik univerzální, že se dá nosit jak u mužů, tak i u žen. Záleží pouze na tom, jaký tvar, velikost či zdobení vašeho šperku zvolíte.

Pokud tedy chcete své tělo ozdobit nějakým šperkem, neváhejte a vsaďte na piercing. Je nadčasový a rozhodně s touto volbou nešlápnete vedle. Navíc se vyrábí většinou buď ze stříbra, zlata nebo chirurgické oceli a tudíž jsou tyto šperky také hypoalergenní.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top