Pivní kosmetika Ryor

Pivní kosmetika

Najít vhodnou kosmetiku může být leckdy celkem velký oříšek a člověk se většinou nevyhne mnohdy zdlouhavému a zdánlivě nekonečnému vybírání z nejrůznějších vůní, velikostí a dalších parametrů.

Mezi hlavní požadavky patří taky naprosto logicky, aby kosmetika byla s co nejšetrnějším složením a my se tak vyhnuli nepříjemným alergickým projevům naší pokožky. To všechno, alespoň za mě, splňuje kosmetika značky Ryor. A ač bych na to na začátku ani nepomyslela, naprosto mě uchvátila její pivní řada. Už při prvním použití byly ty tam předsudky typu, že tato kosmetika bude především pro muže.

Její vůně skrývá kombinaci hořko – sladkých tónů, které jenom umocňují její vynikající účinky na pleť či vlasy. Jako první jsem vyzkoušela jejich sprchový gel. Další šampon s balzámem na vlasy a moje spokojenost byla opravdu velká. Tudíž jsem neodolala a téměř ihned jsem rozšířila produkty v naší koupelně také o mýdla, koupel s chmelovým extraktem a pro mě samozřejmě také o pivní krém na ruce, pleťový krém a nepostradatelnou pleťovou masku. Takto „vyzbrojená“ jsem začala kosmetiku doporučovat svým kamarádkám a obdarovávat své známé a blízké. A zatím jsem se nesetkala s jedinou negativní zkušeností.

 

Pivní mýdlo

Pokud tedy váháte s nadcházejícími svátky, ale i při jiných příležitostech, nad vhodným dárkem pro vaše milé, zkuste je tentokrát obdarovat právě pivní kosmetikou značky Ryor. V Brně ji můžete zakoupit třeba v mé oblíbené pivotéce Svět piva, kde kromě kosmetiky, naleznete také široký výběr českých i zahraničních piv, pivních suvenýrů a dokonce celou výčepní technologii.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top