Plastová okna od Profiplastu

Plastová okna Profiplast

Firma Profiplast slaví letos 20 let na českém trhu, ale dárek získáte vy!

My montujeme, vy odpočíváte. Tímto heslem se řídí narozeninová akce, která trvá od začátku letošního roku do 31.12.2011. A jaký dárek si pro vás Protoplast připravil? Ke každé objednávce plastových oken, kdy bude smlouva uzavřena do 31.12.2011 získáte poukaz na dovolenou v hodnotě 100 euro. A to už je velmi lákavá nabídka, zvláště když slevu můžete čerpat v široké síti mezinárodních hotelů společnosti Connex. I přesto, že budete mít nová ona už v dubnu, dovolenou si můžete užít i jako letní odpočinek. Poukaz je platný až do konce roku 2012. Takže budete mít dostatek času si vybrat dokonalou dovolenou, která splní veškeré vaše předpoklady.

 

Oslavte i vy s firmou její 20výročí, největší odměnou pro ně bude dobře provedená práce v rámci plastových oken. Kdy se pokusí splnit vaše přání a jako odměnu za zakázku získáte poukaz na dovolenou, dle vašeho výběru, kde můžete v oslavě nadále pokračovat.

Firma Profiplast vám dodá nejen plastová okna, ale specializuje e i na zateplení nebo servis plastových oken. Zapojeni jsou také v programu zelená úsporám, kdy se snaží šetřit nejen vaše peníze, ale pomůžou s šetřením času při vyřizování dotací.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebojte se na firmu obrátit, rádi vám i nezávazně poradí a prokonzultují s vámi vaše plány, jak udržet teplo a ticho v domě nebo bytě a ještě přitom ušetřit nějakou tu korunku. Navíc máte šanci získat cestovní poukaz v hodnotě 100 euro a to už není zrovna malá částka.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top