Postele z masivu – záruka kvality

Postele z masivu

Dnes, při pořizovaní ložnice odborníci doporučují dát přednost přírodním materiálům. Na prvním místě je dřevo, které se vyznačuje ekologickou šetrností, stylovým vzhledem a trvanlivostí. Dřevěné postele jsou oblíbené především pro svůj atraktivní vzhled, přirozenost a schopnost vytvořit skutečně pohodlnou, domáckou atmosféru.

Buk je při výrobě postelí nejžádanější materiál. Postele z masivu jsou na první pohled drahé, a proto jen někteří lidé se rozhodnou koupit kvalitní nábytek z masivního dřeva. Z nouze raději volí cenově dostupnější vyrobené z dřevotřískové desky které se brzo rozvržou a musí se opět koupit. Opravdová úspora peněz přijde až s kvalitní postelí z tvrdého masivního dřeva.

Kvalitní nábytek z masivu

Ne všechny postele, které vypadají, že jsou vyrobeny ze dřeva, jsou opravdu vyrobeny z masivu. Postele z masivu – při jejich výrobě se používá kvalitní, dobře vysušené dřevo bez suků a trhlin, může se jednat buď o celé desky, nebo skládací štíty jednotlivých kusů, spojené lepidlem, které se následně leští, opatří lakem či olejem nebo barvou. Bílé postele z masivu 180×200 jsou výrazným doplňkem v interiéru. Aby postele z masivu nevydávaly škodlivé látky, musí se použít vysoce kvalitní, ekologicky šetrný lak na bázi vody. Postele z řady ušlechtilého dřeva jsou oceňovány především pro krásu textury, tvrdosti a trvanlivosti.

 Postele z masivu

Pevné celo-masivní postele

Postele z masivu se vyznačují individualitou a originalitou svého designu, odstínu, aroma a tepla. Mezi různými druhy dřev jsou považovány nejlepší, dub, buk, jasan – udrží krásu a vznešenost povrchu po dlouhou dobu. Pružnost přírodního dřeva přispěla k tomu, že nábytek bývá vždy ozdoben různými řezbami a vzory, díky nimž jsou vaše manželské postele z masivu elegantní a jedinečné. Právě díky této jedinečnosti je doporučeno nakupovat prvky ložnicové soupravy ne odděleně, ale celou sadu najednou (obvykle postel, šatní skříň, noční stolky, komoda), protože pak se může stát, že nenajdete komponenty, které by se daly zkombinovat.

 

 Postele z masivu

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top