Předokenní rolety

Rolety

S přicházejícím létem a teplými dny se na nás z médií valí mnoho informací o tom, jak chránit svoji pokožku a potažmo celý organismus před nepříznivými slunečními paprsky a samozřejmě také zářením, které s nimi úzce souvisí.

Vzhledem k tomu, že se ozonová vrstva stále ztenčuje, měli bychom brát na tato upozornění zřetel a to i tehdy, pokud se právě pohybujeme doma a máme pocit, že nám zde a naší pokožce žádné nebezpečí nehrozí.

Pokud však jste na svá okna náležitě pyšní a nechcete si je zastínit typickými žaluziemi, je právě pro vás vhodné řešení v pořízení rolety. Nemusíte mít strach z toho, že vám právě tyto zastiňující pomocníci sníží kvalitu vašeho interiéru či exteriéru. V současné době se rolety dělají velice moderně a spíše tak dokreslují celkový styl domu či bytu. Pokud dáváte přece jenom přednost volnému výhledu z oken, jsou pro vás ideální předokenní rolety.

Právě předokenní rolety jsou poslední dobou velmi vyhledávané a oblíbené. Oproti klasickým žaluziím mají hned několik významných pozitiv. Patří mezi ně například zvuková ochrana, kterou oceníte především v noci a samozřejmě také tehdy pokud máte rádi klid, kterého vám poskytnou až o 10dB více. S klidem a odpočinkem velice úzce souvisí také zatemnění, které venkovní rolety poskytují. Předokenní rolety představují také úsporu v oblasti energie a tepla a to až o 25.000 – 30.000 Kč, díky vzduchovému polštáři, který vzniká mezi roletami a domem. V neposlední řadě představují také bezpečnostní prvek proti vloupání do vašeho domu a obytných prostor.

Mezi oblíbené a vyhlášené rolety a předokenní rolety patří například firma Univers. Jejich kompletní nabídku designů a také přehled cen najdete na odkazu předokenní rolety ceník. V nabídce mají široké zastoupení nejrůznějších vzorů a designů, tak aby uspokojili skutečně i toho nejnáročnějšího zákazníka. Samozřejmostí je také montáž a servis rolet.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top