Prodlužování vlasů

Kadeřnické služby, kosmetika, masáže či manikúra … To vše jsou velmi oblíbené a vyhledávané procedury, které se postupně staly součástmi našich životů. Zvykli jsme si na ně natolik, že si bez nich naše fungování dokážeme představit už jen stěží. A proč bychom také měli, že? Jedná se totiž o služby, které jsou více než finančně dostupné, časově nenáročné a především relaxační a tím pádem také vysoce návykové.

Když pomineme na chvíli právě relaxační a wellness procedury, dostaneme se k těm zušlechťujícím a podporujícím naši krásu. Za zmínku jistě stojí kadeřnické služby. Pokud nejste hrdou majitelkou krásných, dlouhých a zdravím zářících vlasů, nemusíte zoufat. Na trhu je v dnešní době spousta metod, které Vám k Vaší bohaté hřívě dopomohou. Vlasy na prodloužení, které jsou stále vyhledávanou a atraktivní metodou najdete v každém kvalitním zařízení, nabízejícím kadeřnické služby. Metod, jak tyto kadeře k Vašim vlastním vlasům upevnit je hned několik.

Například micro ring vlasy jsou asijské vlasy evropského typu a jsou zakončeny malým kroužkem, který se provléká Vašimi vlastními prameny u jejich kořínků. Jelikož s nimi také rostou, je nutné je vždy po cca 2 – 3 měsících posunout opět nahoru ke kořínkům. Tapex vlasy jsou zase ve formě pásků, které se lepí a jedná se tedy o nejjednodušší a také nejšetrnější metodu, kterou si zvládáte aplikovat i sama doma. Tyto prameny Vám vydrží asi 1 – 1,5 měsíce. Poté je potřeba je znovu nalepit a obnovit. Velmi známé jsou na našem trhu také keratin vlasy, které se zde již nějaký ten pátek pohybují. Jedná se o vlasy, které jsou k těm Vašim vlastním připájeny speciální pájkou. Podle rychlosti růstu opět vydrží zhruba 2 – 3 měsíce.

Pokud tedy chcete svoji hřívu obohatit, neváhejte a pořiďte si tyto kvalitní a především nenápadné příčesky. Poradit se můžete také v kamenné prodejně, kde Vám navrhnou vhodný typ a metodu, která by se právě pro Vás hodila. Využít také můžete eshopu, na kterém všechny produkty naleznete.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top