Řekněte si Ano

Svatba je bezesporu jedním z nejvýznamnějších dní v našich životech. Jedná se o zásadní krok, kterým si vzájemně se svým partnerem dokazujeme, že spolu chceme strávit zbytek života a tudíž je naprosto logické, že tento den musí být prostě a jednoznačně perfektní a bez chybičky.

Z tohoto důvodu je vhodné nebo spíše nutné všechno dopředu a do nejmenších detailů naplánovat. I přesto, že máme v našem okolí mnoho kamarádů a rodinu, která nám s těmito svatebními přípravami ráda pomůže, je dobré mít jakousi pomyslnou kostru celého dne někde přehledně a pohromadě.

Zapomeňte v tomto ohledu na zastaralý poznámkový blok, miliony papírků s poznámkami a psací potřeby. Na webové aplikaci www.naseano.cz najdete více než 20 druhů nejrůznějších svatebních šablon, kde si po jednoduché registraci zvolíte tu, která vám bude vyhovovat. Samozřejmostí je také demo verze, kterou si na 7 dní můžete vyzkoušet a pokud s ní budete spokojeni, můžete své svatební stránky bez okolků dokončit a dát tak svým svatebčanům veškeré informace a instrukce, které budou na váš velký den potřebovat. Můžete je seznámit se svým příběhem, kde jim popíšete, jak jste se poznali, seznámíte je s důležitými momenty vašeho vztahu, včetně romantické žádosti o ruku, společných Vánoc, dovolených a mnoho dalšího. Samozřejmostí je vyplnění seznamu svatebních hostů a seznámení se s důležitými lidmi na vaší svatbě – rodiči, svědky, družičkami… Vaši svatební hosté zde najdou také program celého vašeho dne, svatební oznámení, které za vás tato aplikace rozešle a jistě oceníte také seznam svatebních darů, které si sami zvolíte a svatebčané si je potom mohou sami zarezervovat.

Po vašem velkém dni do galerie máte možnost nahrát všechny svatební fotografie, se kterými se budete chtít pochlubit a sdílet tak tento velký den zas a znovu. Vše budete mít na jednom místě a nemusíte tedy již využívat žádných jiných aplikací, kam byste vaše fotografie a videa nahrávali.

Naplánujte si svou svatbu pomocí www.naseano.cz a uvidíte, že budete nadšení po všech stránkách.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top