Rekvalifikační kurzy

Člověk má přirozenou potřebu se neustále vzdělávat a rozvíjet. Ať už se jedná o sportovní dovednosti, zlepšení jazykových znalostí nebo cokoliv jiného. Obzvlášť vyhledávané jsou potom samozřejmě rekvalifikační kurzy, které nám nejen rozšiřují všeobecný přehled, ale velmi snadno a dobře je potom můžeme využít i v našem profesním životě.

Mezi nejžádanější z nich potom patří například kurz personalistiky, kurz účetnictví či kurz mzdového účetnictví.

 

Obecně se dá říct, že všechny tyto kurzy jsou určeny jak pro úplně začátečníky, tak i pro všechny, kteří s daným oborem už nějaké zkušenosti mají a chtějí je zdokonalit, případně pro ty, kteří z nějakého důvodu měli v tomto odvětví pauzu, například v podobě mateřské dovolené a podobně.

Kurz personalistiky představuje velmi žádaný obor, který vám po jeho absolvování umožní rozmanitou práci s lidmi od jejich přijímacího procesu až po ukončování pracovních poměrů. Součástí kurzu je autorizovaná zkouška ukončená oficiálním osvědčením o rekvalifikaci.

Po absolvování kurzu účetnictví je jeho absolvent schopen vést účetnictví malých a středních firem. V kurzu se naučíte vše od zavedení účetní jednotky až po účetní uzávěrku a to na názorných reálných příkladech. Kurz je opět ukončen oficiálním certifikátem o jeho absolvování, který lze použít jako jeden z podkladů pro získání živnostenského oprávnění pro profesi účetního.

Co se týče kurzu mzdového účetnictví, je po jeho absolvování člověk schopen vést mzdové účetnictví pro menší a střední firmy. Naučí se základům personalistiky převážně pro zákoník práce. Na kurzu je kladen velký důraz na praktické procvičování se zaměřením na výuku mzdového účetnictví na počítači. Stejně jako předešlé dva kurzy i tento je ukončen vydáním osvědčení o absolvování kurzu a rovněž jako kurz účetnictví jej lze využít jako podklad pro získání živnostenského oprávnění pro profesi účetního.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top