Rezervujte si příjemnou dovolenku

Rádi byste si odpočinuli od všedních starostí? V tom případě je nejvyšší čas poohlédnout se po nějaké příjemné destinaci, kde byste mohli strávit příjemný pobyt. Vycestujte na dovolenou a naberte nové síly. Už nyní také můžete vybírat termíny a destinace na příští rok.

VYUŽIJTE VÝHOD FIRST MINUTE

Pokud si už nyní vyberete dovolenou na příští rok, můžete využít výhod, které plynou z takto časné rezervace. Například:

  • Ušetříte peníze. Pokud objednáte zájezd do 31. prosince 2015, uspoříte 23 % z jeho ceny.
  • Můžete si v zaměstnání rezervovat dovolenkový termín s dostatečným předstihem tak, aby s ním všichni počítali.
  • Nehrozí, že by vaši vysněnou destinaci měli vyprodanou.

POZVOLNÝ VSTUP DO MOŘE

Skvělým zážitkem může být dovolenka na ostrově Kréta. Výhodou je, že tento řecký ostrov je situovaný hodně na jihu, takže v sezóně máte prakticky zaručeno teplé počasí i moře. Zdejší turistická letoviska také prošla postupným vývojem, takže se nejedná o supermoderní komplexy bez jakéhokoli genia loci. Krajina je zde příjemná, velkou část ostrova zabírají olivové háje a také vysoké hory. Proto se zde najde příležitost i pro turistiku. Na severu je vstup do moře pozvolný, což je vhodné i pro rodiny s dětmi nebo seniory. Jižní část se hodí pro mladší sportovce, pevnina zde prudce klesá a vyskytují se zde velké vlny.

IDYLKA NA OSTROVĚ PLNÉM ZELENĚ

Příjemnou odpočinkovou destinací je krásný ostrov Rhodos. Na své si tu přijdou všichni, pouze ti, kteří touží po vysokohorské turistice, by měli zavítat jinam. Tady ji praktikovat nemohou. Výhodou je, že část ostrova ještě tolik nezasáhl cestovní ruch, takže zde najdete i opuštěné pláže. Jde o velmi zelený ostrov se spoustou vegetace. Takže kromě koupání a polehávání na plážích, které jsou na severu většinou oblázkové a jinde kombinované, můžete čas využít k procházkám mezi kvetoucími oleandry.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top