Rhodos – perla mezi Řeckými ostrovy

Rhodos

p>Odhalte tajemství pravého Řecka.  Dopřejte si pěknou dovolenou, užijte si moře, slunce a klidu. Víte, že na Rhodu svítí slunce neuvěřitelných 270 dní v roce?

 

Hlavní město ostrova i přímořská letoviska žijí prázdninovou atmosférou od rána až do noci. Užijete si vodních radovánek i příjemných procházek kolem obchodů a butiků přes posezení v typických řeckých tavernách až po noční kluby a diskotéky vše, co si jen můžete přát.

Ostrov lemují dlouhé členité pláže a romantické menší zálivy s průzračně čistou vodou, skryté mezi skalami. Skvělé zájezdy na Rhodos pořádá cestovní kancelář GREECE TOURS. V její současné jarní nabídce jsou zájezdy za příznivé ceny od 8.900 Kč a zajímavé jsou i nabídky pro rodiny s dětmi.

Návštěvníci Rhodu se shodují: „Mezi nejkrásnější chvilky při pobytu v Řecku patří večerní procházky po přímořských promenádách a vybírání suvenýrů. Křivolaké uličk , plné kavárniček, voňavých taveren a obchůdků se suvenýry“.

Čemu jistě neodoláte? • Čerstvé koření za velmi příznivé ceny. • Voňavý med • Mořské houby • Lahodné řecké víno nebo Metaxa budou skvělým dárkem z dovolené. • Místní trhy v letoviscích

Lákavé jsou také místní trhy v letoviscích, kde se kromě zralého šťavnatého ovoce – broskví, meruněk, hroznového vína a melounů a plodů moře nabízí i řada pěkných rukodělných výrobků.

Co na Rhodu určitě navštívit: • Staré město Rhodu chráněné UNESCO. Je největším obývaným středověkým městem v Evropě. • Rytířskou čtvrť a její gotické paláce s atmosférou starých časů. • Archeologické muzeum, kromě jiných pokladů schraňuje i sochu Afrodity Rhodské. • Nové město s Apollónovým chrámem • Jedno z nejnavštěvovanějších míst ostrova městečko Lindos se zbytky původního antického města na návrší, zvaném Akropolis. Lindos byl ve starověku velice bohatým a významným místem. Jeho vládci ovlivňovali politické i kulturní události v celé egejské oblasti. Z Rhodosu můžete podniknout také lodní výlety na okolní ostrovy Symi nebo Kos a do nedalekého Turecka.

First minute nebo last minute?

Nečekejte s výběrem dovolené na poslední chvíli. Vyberte si svůj zájezd se slevou už nyní. V těchto dnech na Greece-tours.cz probíhá mimořádná nabídka na letní zájezdy http://www.greece-tours.cz/recko-kypr/mimoradna-nabidka/. Máte možnost širokého výběru nejkrásnějších míst v Řecku se super slevou. Najdete tu výhodnou nabídku pro rodiny s dětmi.

Vaše dovolená na Vás čeká na Greece-tours.cz (http://www.greece-tours.cz/) Potřebujete se na něco zeptat? S důvěrou volejte na 222 329 747. V Greece Tours jsou velmi ochotní a Řecko opravdu znají. Poradí Vám s výběrem dovolené podle Vašich představ. Buďte v Řecku jako doma.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top